eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 212
Ogólnie odwiedzin: 15,526,579
Dzisiaj odsłon: 229
Ogólnie odsłon: 20,551,828

Partnerzy
gry

Download


Download » Bezpieczeństwo

Firewall
Firewall (26)
Antywirusy
Antywirusy (56)
Antyspyware
Antyspyware (71)
Antytrojany
Antytrojany (5)
Zabezpieczenie danych
Zabezpieczenie danych (54)
Aktualizacje wirusów
Aktualizacje wirusów (20)

Dialer Killer 1.1

Coś dla osób łączących się z internetem poprzez linie telefoniczne. Nie rzadko zdarza się że złośliwe oprogramowanie - tzw.Dialery, po dostaniu się do naszego systemu i zainstalowaniu na komputerze ofiary łączą się z płatnymi numerami(typu 0-700) powodując ogromne straty. Ten darmowy programik pomoże usunąć dialery i uniknąć niemiłych niespodzianek na rachunku telefonicznym(przynajmniej częściowo:P)


Acronis Privacy Expert Suite 9.0.1.429

"Acronis Privacy Expert Suite" to zintegrowany zestaw oprogramowania zapewniającym poufność i ochronę pojedynczego komputera i innych komputerów lub serwerów podłączonych do internetu od typowych współczesnych zagrożeń takich jak niechciane oprogramowanie. "Acronis Privacy Expert Suite" umożliwia ochronę przed zagrożeniami spyware, blokowanie niechcianych okien reklamowych pop-up podczas pracy przeglądania witryn internetowych, a także czyszczenie śladów aktywności użytkowników pozostawionych na dyskach twardych i partycjach.


Active XCavator 2.04

Dzięki tej aplikacji jest możliwe zarządzanie kontrolkami ActiveX które używane są podczas przeglądania internetu. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli przeglądać spis kontrolek które zostały zainstalowane z każdej strony internetowej, do tego będziemy mieli opcję ich edycji oraz usuwania.


Ad-Aware SE Personal 1.06

Darmowy program służący do wykrywania i usuwania oprogramowania szpiegowskiego i reklamowego.Ad-Aware SE Personal skanuje pamięć, dyski i rejestr systemu w celu zlokalizowania i usunięcia ewentualnej infekcji. W programie duży nacisk położono na bezpieczeństwo jego działania tj.umożliwiono wykonywanie kopi zapasowych plików zidentyfikowanych jako zarażone, tak aby w wypadku ich krytycznego wpływu na działanie systemu było możliwe ich przywrócenie.


Adobe Reader 7.05

Adobe Acrobat Reader 7.05 to przeglądarka plików PDF. W nowej wersji zasługuje na uwagę bardzo skuteczny mechanizm wyszukiwania, łatwa możliwość kopiowania tekstu, zachowywanie danych do formularzy, umieszczanie cyfrowego podpisu w redagowanych dokumentach, a także możliwość recenzowania poprzez e-mail. Czytelnikom popularnych ebooków trudno będzie obejść się bez tego programu.


AntiVir Personal Edition 7.0

Ochrona w czasie rzeczywistym, kompleksowe skanowanie dysków, monitoring plików pobieranych z internetu - to możliwości tego darmowego programu. W wykrywaniu złośliwego kodu pomaga mu duża baza sygnatur wirusów, za pomocą analizy heurystycznej potrafi także wykryć nowe wirusy, jeszcze nie znajdujące się w bazach danych. Program jest całkowicie darmowy pod warunkiem korzystania z niego w celach prywatnych.


AutoConnect 0.1.2.5 PL

"AutoConnect" to prosty, bezobsługowy a co najważniejsze darmowy program pozwalający zautomatyzować proces łączenia z Internetem. Aplikacja sama rozpoznaje dostępne w systemie połączenia, a jej obsługa polega jedynie na wskazaniu jednego z nich. Ponadto program oferuje możliwość automatycznego rozłączania połączenia po określonym czasie, resetowanie w przypadku przerwanego połączenia oraz opcjonalne resetowanie modemu po określonym czasie. AutoConnect obsługuje również powiadamianie o zmianie numeru IP przez e-mail i sms a także dostarcza bogatych statystyk na temat pobranych danych.


Bezpiecznik 1.1 PL

"Bezpiecznik" to darmowa aplikacja stworzona przez producenta komunikatora "Gadu-Gadu" we współpracy z firmą "CERT Polska", która zajmuje się reagowaniem na przypadki naruszeń bezpieczeństwa w Internecie. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i ogranicza się jedynie do kliknięcia na "Skanuj" i w razie wyszukania niebezpiecznego oprogramowania zostanie ono usunięte.


Cyberhawk Basic 2.0.4.34

"Cyberhawk Basic" to pakiet oprogramowania chroniący komputer przed typowymi zagrożeniami związanymi z korzystaniem z Internetu. Oprogramowanie stanowi kompleksową ochronę przed wirusami, trojanami, programami typu spyware oraz włamaniami. "Cyberhawk Basic" może dodatkowo współpracować z innymi podobnymi aplikacjami nie wywołując konfliktu. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze, nie wymaga żadnej zaawansowanej konfiguracji.


DialerKiller 1.3i PL

Dzięki darmowemu programowi "DialerKiller" można zabezpieczyć się przed zagrożeniem typu dialer`y, czyli programy, które zmieniają numer wydzwanianego dostępu do Internetu podczas korzystania z modemu. "DialerKiller" to prosta aplikacja, za pomocą której można przeskanować zawartość dysku twardego i ewentualnie usunąć groźne programy. Najnowsza baza dialerów identyfikuje pików ponad 61 000 niebezpiecznych plików.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane