eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 2 Marzec 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 900
Ogólnie odwiedzin: 13,901,013
Dzisiaj odsłon: 929
Ogólnie odsłon: 18,714,551

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » Obróbka grafiki

BetterJPEG 1.7.1.0

Aplikacja umożliwia edycję obrazów zapisanych w formacie JPEG bez ponownej kompresji i utraty jakości. Jak wiadomo format JPEG jest formatem stratnym przez co każdorazowa edycja i zapis z ponowną kompresją powoduje stopniową utratę na jakości. BetterJPEG doskonale sprawdza się przy prostej obróbce większej ilości obrazów i czynnościach takich jak zmiana rozmiaru, obracanie, usuwanie efektu czerwonych oczu, dodawanie daty lub komentarzy. Wszystko bez niepotrzebnej utraty jakości edytowanych obrazów.


Binaryzator 1.3

Program do binaryzowania obrazów, pozwala na zniekształcenie oraz przyciemnienie obrazu. Jego głównym zastosowaniem będzie stworzenie szkicu obrazu. Zaletą programu są jego bardzo małe rozmiary, oraz możliwość bardzo szybkiego skorzystania z programu bez potrzeby instalacji.


CorelDRAW Graphics Suite (Trial) X4

CorelDRAW Graphics Suite X4 jest pakietem w którego skład wchodzą programy: CorelDRAW X4, Corel PowerTRACE X4, Corel PHOTO-PAINT X4 oraz Corel CAPTURE X4. Są to zaawansowane narzędzia do tworzenia oraz edytowania grafik wektorowych. Program posiada również możliwość edycji zdjęć cyfrowych bądź też przenoszenie obrazów w technologii bitowej.


dhtmlxToolbar 1.0

"dhtmlxToolbar" to aplikacja napisana w JavaScipt, za pomocą której stworzymy pasek funkcjonalny w języku DHTML i dowolnie konfigurowalnymi przyciskami. Program umożliwia w pełni zmiany wyglądu graficznego paska i parametry takie jak kolory, czcionki, obramowanie, marginesy, pozycja paska na stronie, obraz tła. Pasek korzysta z zewnętrznego pliku XML, dzięki czemu można go później w prosty sposób modyfikować a efekt jest widoczny od razu.


FotoOffice 2007 home PL

FotoOffice w wersji Home stanowi darmowe, rozbudowane narzędzie do obróbki fotografii. Pozwala na katalogowanie, edycję, archiwizacje i przeglądanie zdjęć. Umożliwia przygotowanie pokazu slajdów wraz z muzyką w tle i nagrania go na płytę lub wysłania jako e-mail (w postaci HTML) przy pomocy kreatora albumów. Oprogramowanie komunikuje się bezpośrednio z urządzeniami takimi jak aparaty fotograficzne i kamery.


FotoOffice 2007 PL

FotoOffice stanowi profesjonalne narzędzie do obróbki fotografii. Pozwala na katalogowanie, edycję, archiwizacje i przeglądanie zdjęć. Umożliwia przygotowanie pokazu slajdów wraz z muzyką w tle i nagrania go na płytę lub wysłania jako e-mail (w postaci HTML) przy pomocy kreatora albumów. Oprogramowanie komunikuje się bezpośrednio z urządzeniami takimi jak aparaty fotograficzne i kamery.


FunPhotor 8.01

Fun Photo Creator to łatwy w użyciu edytor zdjęć, za pomocą którego użytkownik może w prosty sposób wykonać fotomontaż. Program zawiera ponad 100 wysokiej jakości szablonów efektów i umożliwia również stworzenie własnych. Przy pomocy tego programu możemy uzyskać takie prace jak zdjęcie prezydenta Stanów Zjednoczonych z głową naszego psa, wstawienie postaci naszej osoby do plakatu z filmu Matrix.


GIFek 1.2

GIFek jest programem który jest przeznaczony dla osób które nie potrzebują wielkiego narzędzia, a po prostu programu dzięki któremu w łatwy sposób stworzą własną grafikę lub połączą dwa gify jednocześnie. Aplikacja niestety nie posiada wiele opcji, tak więc do wyboru mamy dodawanie nowego gifa, rozdzielanie gifów oraz łączenie paru różnych gifów na raz.


IconCool Editor 5.64.71016

IconCool Editor jest nietypowym narzędziem graficznym, bowiem dzięki niemu mamy możliwość tworzenia własnych ikon na pulpit. Program dodatkowo ma możliwość tworzenia samych kursorów jak i innych małych animacji. Aplikacja posiada bardzo prosty interfejs który będzie prosty w zrozumieniu dla każdego użytkownika.


IconCool Editor 5.30.60926

<strong>IconCool Editor </strong>pozwala nam na tworzenie zbiorów ikon. Jest to jednak niewielka jego zaleta. Dzięku tej aplikacji możemy również stworzyć kursor (również animowany). Program ma wbudowane ponad 60 gotowych efektów co pozwala na stworzenie ładnej ikony będą kursora. Nasza "pracę" możemy zapisać w dowolnym formacie graficznymPoprzednia1 [2] 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane