eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 2 Marzec 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 892
Ogólnie odwiedzin: 13,901,005
Dzisiaj odsłon: 921
Ogólnie odsłon: 18,714,543

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » Obróbka grafiki

IconMaker 3.05

Narzędzie dzięki któremu będziemy mieli możliwość stworzenia własnych ikon na pulpit. Jest to bardzo prosty program, który w 5 minut pozwoli stworzyć nam ciekawą kompozycję dzięki jego pędzlom.


IrfanView 4.00 PL

Popularna aplikacja do przeglądania i edycji zdjęć lub grafiki. Oprócz możliwości obracania, zmiany wielkości obrazu, palety kolorów, parametrów takich jak jasność i kontrast kadrowania, program posiada wiele dodatkowych możliwości takich jak aplikowanie filtrów, efektów. IrfanView doskonale sprawdza się do konwersji formatów graficznych np. z BMP na JPG czy TIFF.


Neat Image 5.8

Dzięki Neat Image wszystkie szumy które utrwaliły się na zdjęciach, nie będą już nas denerwowały, bowiem program w bardzo szybki i prosty sposób, będzie w stanie usunąć je bardzo dokładnie, z każdego rodzaju zdjęć aparatu na którym zostały one wykonane.


NoHandImages 1.0

Program służący do obróbki graficznej. Działania na plikach graficznych są wykonywane bez ingerencji człowieka. Do poprawnego dzialania programu potrzebny jest Corol Photo-Paint 9.


Paint Shop Pro 12

Jest to bardzo znane oprogramowanie, które specjalizuje się w tworzeniu oraz edycji grafiki komputerowej, firma która stworzyła ten produkt, od lat walczy z konkurencyjnym programem o nazwie PhotoShop. Paint Shop Pro pozwala na stworzenie każdej grafiki, poczynając od wielkich tapet, idąc przez grafiki na serwisy internetowe, kończąc na małych wizytówkach.


Panorama Maker 4.0.9.17

Panorama Maker jest świetną aplikacją do tworzenia świetnej jakości panoram takich jak: horyzontalne, pionowe i trzysta sześćdziesięcio stopniowe. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać zdjęcia które program ma skleić, wybrać rodzaj panoramy no i wcisnąć start, następnie program robi już swoje. Program obsługuje takie formaty zdjęć jak .jpg, .raw, .dng i .tif.


Photo Lab 2.2.3

Photo Lab jest aplikacją służącą do obrógki grafiki. Program posiada ciekawe opcje, mimo swojej niskiej wagi jest dobrze rozbudowany.

Cechy programu:

   * obsługuje formaty PSD, BMP, TIFF, GIF, JPEG i WMF 
   * optymalizuje grafikę na potrzeby stron www i eksportuje grafikę w formatach JPG i GIF dobierając ilość kolorów  
   * możliwość modyfikacji jasności, kontrastu, poziomów gamma, nasycenia kolorów i temperatury kolorów
   * obracanie, zmniejszanie i przycinanie obszaru obrazów
   * obsługuje warstwy i używa warstw tekstowych z możliwością dalszej ich edycji


PhotoFiltre 6.2.4

PhotoFiltre to jeden z najbardziej rozbudowanych programów do obróbki zdjęć i grafiki rastrowej dostępny za darmo do użytku domowego. Można śmiało powiedzieć ze, mimo iż nie posiada takich możliwości, co Photoshop, w efekcie końcowym wynik niewiele mu ustępuje. Możliwości aplikacji rozszerzają wtyczki, które możemy pobrać na stronie producenta, ale domyślnie program oferuje nam oprócz najprostszych opcji typu kadrowanie, przycięcia itp. bogata gamę filtrów i narzędzi, szczególnie potrzebnych przy retuszu fotografii. PhotoFiltre obsługuję najpopularniejsze formaty graficzne min. EPS, TIFF, PSD( Adobe Photoshop) i PSP(Paint Shop Pro). Niestety program nie umożliwia pracy na warstwach, co jest jego najpoważniejsza wada, miejmy nadzieje ze w przyszłych odsłonach aplikacji autorzy wprowadza takie rozwiązanie. Tymczasem, rzecz jasna brak warstw nie jest w żaden sposób dyskwalifikujący, ponieważ przy podstawowej obróbce zdjęć nie jest to element niezbędny. Nie zapominajmy ze program zajmuje zaledwie kilka mb i jest całkowicie darmowy. Przy tym jego możliwości są naprawdę imponujące.


PhotoFiltre Studio PL 9.2.1

Jest to aplikacja przeznaczona do edycji oraz obróbki zdjęć fotograficznych. Dzięki tej aplikacji w łatwy sposób dorobimy nowe elementy do danego pliku oraz będziemy mogli również poprawić jego jakość bądź też kontrast. Program jest bardzo łatwy w obsłudze.


Pixia 3.3

Darmowy program graficzny autorstwa Japończyka - Isao Maruoka do edycji grafiki. Za pomocą Pixia stworzymy lub zedytujemy różne elementy graficzne. Aplikacja jest narzędziem malarskim, stworzonym wyłącznie do grafiki pełnobarwnej, posiada wiele narzędzi edycyjnych dzięki którym możemy przeprowadzić wiele czynności na obrabianej grafice.Poprzednia1 2 [3] 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane