eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Piątek, 16 Kwiecień 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,002
Ogólnie odwiedzin: 13,993,207
Dzisiaj odsłon: 2,038
Ogólnie odsłon: 18,821,656

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » Obróbka grafiki

3ds max 2009

Jedna z najbardziej znanych aplikacji do tworzenia zaawansowanej grafiki. 3ds max pozwala na generowanie obiektów trójwymiarowych, ich modelowanie i łączenie. Program posiada przyjazny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości. Jedną z ciekawostek jest wbudowany system do zaawansowanej animacji postaci dwunożnych - Character Studio, który jest jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów animacji postaci przy produkcji gier komputerowych. Dzięki programowi stworzymy profesjonalnie wyglądającą grafikę 3D.


ACDSee Photo Editor 2008 5.0.286

Jest to zaawansowane narzędzie do edycji fotografii które w bardzo szybki sposób odmieni nasze zdjęcia nie do poznania. Dzięki aplikacji możemy przyciemniać zdjęcia, kolorować, wykonywać sepse oraz wiele innych opcji. Program posiada prościutki interfejs, w który użytkownik porusza się intuicyjnie.


Adobe Photoshop CS2

"Adobe Photoshop" to rozbudowany program graficzny przeznaczony do dwuwymiarowej grafiki rastrowej. Rodzina produktów "Adobe Photoshop" to najlepsze oprogramowanie umożliwiające uzyskanie najlepszego wyglądu obrazów cyfrowych i przekształcanie ich w dowolny sposób. Wersja 7 w stosunku do poprzednich została wzbogacona o narzędzie "Healing Brush" służące do usuwania drobnych niedoskonałości zdjęcia oraz narzędzie "Slice tool" służące do dzielenia obrazka na części. Pojawiła się też funkcja tworzenia animacji (każda kolejna klatka animacji znajdowała się na osobnej warstwie).


Adobe Photoshop 9.0.1 CS2

Jeden z najlepszych profesjonalnych produktów do obróbki cyfrowej grafiki. Pozwala w bardzo prosty sposób edytować zdjęcia, dodawać bardzo ciekawe efekty a nawet możemy przygotować galerię internetową. To tylko mała część możliwości jakie daje nam Photoshop co czyni aplikację światowym liderem na rynku oprogramowania graficznego. Jedynym minusem są duże wymagania sprzętowe , które nie każdemu pozwalaja korzystać z tego programu.


After Effects Professional CS3

Jest zaawansowane oprogramowanie które pozwala nam na tworzenie ruchomych grafik. Program również oferuje możliwość tworzenia filmów, animacji, w których możemy umieścić ponad 50 efektów graficznych. Najnowsza wersja posiada wiele nowych modułów filtrowych takich jak Brainstorm, Puppet tool, czy Timesaving tools.


Amazing Photo Editor 6.9

Amazing Photo Editor jest bardzo praktycznym programem, bowiem łączy on w sobie dwa bardzo ważne moduły takie jak przeglądarka zdjęć oraz program do obróbki zdjęć. Dzięki Amazing Photo Editor, będziemy mogli skorzystać aż z 30 filtrów dzięki którym będziemy mogli modyfikować nasze zdjęcia. Dodatkowo program obsługuje 5aż 53 formaty graficzne.


ArtCursors 5.16 5.16

Dzięki znanej aplikacji o nazwie ArtCursors, będziemy mogli w szybki oraz prosty sposób, wykonać nasz wymarzony kursor. Program swoim wyglądem oraz układem, bardzo przypomina aplikację Microsoftu o nazwie paint. Dodatkowo poziom trudności obu programów jest sobie bardzo przybliżony. Dzięki tej aplikacji szybko stworzymy kursor naszych marzeń.


Avatar Sizer 1.0.0.9

"Avatar Sizer" to darmowy program służący do przygotowywania tzw. avatar`ów na fora internetowe. Za jego pomocą w niezwykle łatwy i szybki sposób przygotujemy wybrany obraz do jego użycia jako avatar. Wystarczy wskazać programowi plik graficzny lub zdjęcie, wprowadzić maksymalną wielkość jaką dopuszcza dane forum, kliknąć przycisk "Next" i gotowe, następnie wystarczy już zapisać nowy plik i wysłać go na serwer forum.


Banner Maker Pro 7.0.0 7.0.0

Banner Maker Pro, jest narzędziem dzięki któremu będziemy mogli w bardzo łatwy oraz szybki sposób wykonać nasz baner reklamowy. Aplikacja działa schematycznie, posiada już swoje tła, rozmiary bannerów oraz zestaw animacji dzięki którym będziemy mogli oczarować naszego bannera. Pliki również można eksportować w paru znanych formatach takich jak na przykład .gif


Bannershop GIF Animator 5.1.1 5.1.1

Bannershop GIF Animator jest konkurencją dla programu Banner Maker Pro. Ta aplikacja jednak wygrywa jeśli chodzi o liczbę dostępnych elementów takich jak tło czy też dodatkowe graficzki takie jak przyciski lub też strzałki. Program również jest zaopatrzony w sporą bazę efektów które możemy w bardzo łatwy sposób wykorzystać dla naszego bannerka.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane