eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 3 Październik 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 6
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,937
Ogólnie odwiedzin: 15,363,566
Dzisiaj odsłon: 1,899
Ogólnie odsłon: 20,382,747

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Konwertery audio i video

4Musics WAV to MP3 Converter 4.0

Jest to aplikacja umożliwiająca hurtową konwersję plików w formacie WAV do formatu MP3. Aplikacja zachowuje oryginalny TAG, mamy możliwość wyboru jakości z jaką ma nastąpić konwersja. W najnowszej wersji zostały poprawione błędy z ID3 V2 tags. Aplikacja cechuję się prostotą, konwersję możemy przeprowadzić za pomocą jednego kliknięcia, szybkość konwersji jest na wysokim poziomie, Program posiada edytor Tagów, obsługuje funkcje drag and drop. Jest to 15 dniowy Trial.


4Musics WAV to OGG Converter 4.0

"4Musics WAV to OGG Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z WAV na OGG. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to OGG".


4Musics WAV to WMA Converter 4.0

Jest to aplikacja umożliwiająca hurtową konwersję plików w formacie WAV do formatu WMA. Aplikacja zachowuje oryginalny TAG, mamy możliwość wyboru jakości z jaką ma nastąpić konwersja. W najnowszej wersji zostały poprawione błędy z ID3 V2 tags. Aplikacja cechuję się prostotą, konwersję możemy przeprowadzić za pomocą jednego kliknięcia, szybkość konwersji jest na wysokim poziomie, Program posiada edytor Tagów, obsługuje funkcje drag and drop. Jest to 15 dniowy Trial.


4Musics WMA to MP3 Converter 4.1

"4Musics WMA to MP3 Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z WMA na MP3. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to MP3".


4Musics WMA to OGG Converter 4.0

"4Musics WMA to OGG Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z WMA na OGG. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to OGG".


4Musics WMA to WAV Converter 4.0

"4Musics WMA to WAV Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z WMA na WAV. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to WAV".


4U WMA MP3 Converter 5.9.2

"4U WMA MP3 Converter" to aplikacja pozwalająca na zmianę formatu zapisu plików audio, obsługująca wiele popularnych formatów, z zachowaniem informacji ID3 Tag. Program obsługuje takie formaty jak: MP3, WMA, WAV, OGG czy VOX, ale potrafi też konwertować pliki video, zapisane w postaci: MPC, AVI, MP1, MP2, MPA, g721, g726, g723 czy RAW. Program posiada zintegrowany edytor ID3 Tag, pozwala także na integrację z eksploratorem Windows.


AACoder Plus 1.0

"AACoder Plus" to program do seryjnej konwersji formatów audio. Aplikacja obsługuje pięć popularnych sposobów zapisu dźwięku, w tym formaty takie jak: Wave, Mp3, Mp4 (AAC), WMA, Ogg Vorbis. Program umożliwia bezstratny zapis w formacie AAC.


Absolute Video Converter 2.9.8

Jest to bardzo dobry program przeznaczony zarówno do konwertowania plików wideo, jak i również edytowania ich bądź robienia zdjęć. Dodatkowo korzystając z Absolute Video Converter będziemy mogli wyciąć ścieżkę dźwiękową z filmu, lub też wykonać dobrej jakości screena.


Advanced CD Ripper Pro 2.63

"Advanced CD Ripper Pro" to doskonałe narzędzie do konwersji zawartości płyt CD-Audio do plików MP3. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w obsłudze, posiada przyjazny i funkcjonalny interfejs użytkownika, od efektu finalnego po włożeniu płyty do czytnika dzieli tylko kilka kliknięć myszy. Program obsługuje takie formaty jak: MP3, WAV, WMA, and OGG, posiada w sparcie dla ID3 Tag oraz technologii CDDB.Poprzednia1 [2] 3 ...5 6 7 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane