eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 3 Październik 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 13
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,174
Ogólnie odwiedzin: 15,363,798
Dzisiaj odsłon: 2,131
Ogólnie odsłon: 20,382,984

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Konwertery audio i video

Advanced X Video Converter 5.0.5

Potężny konwerter umożliwiający zmianę formatu wielu rodzajów plików wideo. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna, jej opanowanie nie zabiera zbyt dużo czasu. Aplikacja umożliwia konwersję następujących formatów: AVI, MPEG1, MPEG2, WMV do MPEG1,AVI, MPEG1, MPEG2, WMV do MPEG2 AVI, MPEG1, MPEG2, WMV do VCD, WMV do VCD, SVCD, DVD (PAL, NTSC), AVI, MPEG1, MPEG2, WMV do AVI (DivX, XviD, MPEG-4), AVI, MPEG1, MPEG2, WMV do ASF, WMV.


Advanced X Video Converter 4.3.7

Jest to program przeznaczone do odtwarzania plików filmowych w formatach: AVI (xVid, DivX, MPEG-4), WMV/ASF, MPEG, DVD, VCD oraz SVCD.Aplikacja pozwala na zamiane z Audio na pliki WAV, oraz na wycięcie dowolnego fragmentu filmu.


Ahead DVD Ripper 1.4.3.14
Program ten tworzy kopie zapasowe płyt DVD. Ahead DVD Rippe pozwala na tworzenie kopii DVD do VCD2.0, SVCD1.0 oraz AVI. Po konwersji filmu do formatu AVI film nie traci swojej jakości.

All Video to VCD SVCD DVD Converter 4.7.0

Aplikacja przeznaczona dla osób, które mają bardzo duże wymagania co do konwertowania oraz kompresji plików wideo. Dzięki tej aplikacji, będziemy mieli pewność iż pliki które konwertujemy, stracą dużo na wadze, a nic z jakości. Program pozwala konwertować takie pliki jak na przykład: AVI, DivX, XviD, MPEG, VOB, DAT, RM, oraz WMV do VCD, SVCD lub DVD.


Allok Audio Converter 1.1.0

Bardzo prosta aplikacja, dzięki której będziemy mogli w bardzo łatwy i szybki sposób konwertować pliki muzyczne w takich formatach jak(.mp3, .wma, .ogg etc.). Dzięki tej aplikacji będziemy mogli wybierać również parametry które mają wpływ na jakość odtwarzanych plików. Dodatkowo mamy również możliwość edytowania tagów.


Allok AVI MPG Converter 2.0.2

Program konwertujący który zapewni nam wysoką jakość konwertowania plików, bardzo duży obraz oraz kompatybilność z tak dobrze znanymi systemami jak PAL oraz NTSC, co zapewni nam bardzo proste konwertowanie filmów z płyt DVD lub też VCD.


Allok AVI to DVD VCD SVCD Converter 1.7.0

Mając tą aplikacje, użytkownik w bardzo łatwy sposób będzie mógł tworzyć swoje własne płyty DVD z filmami które pochodziły z innych formatów. Aplikacja pozwala na konwertowanie praktycznie każdego formatu wideo, który będzie potem mógł zostać odtworzony w formacie DVD.


AltoMP3 CD Ripper 5.20

"AltoMP3 CD Ripper" to doskonałe narzędzie do konwersji zawartości płyt CD-Audio do plików MP3. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w obsłudze, posiada przyjazny interfejs użytkownika, od efektu finalnego po włożeniu płyty do czytnika dzieli tylko kilka kliknięć myszy. Program obsługuje takie formaty jak: *.wma,*.w4a,*.mp2,*.mp4,*.asf audio files, *.avi,*.asf,*.wmv,*.mov.


Amor AVI DivX MPEG to SVCD VCD DVD Creator & Burner 2.61

Amor AVI DivX MPEG to SVCD VCD DVD Creator & Burner 2.6 - nie jest zwykłym programem do konwertowania, bowiem dzięki niemu mamy również możliwość nagrywania świeżo przekonwertowanych filmów na płyty CD/DVD. Oprócz szerokiego wachlarza formatów do konwertowania, program posiada również jedną cechę która zapewni nam konwertowanie obrazu bez strat jakości.


Amor AVI MPEG WMV RM to MP3 Converter 3.9.8

Aplikacja umożliwia wyeksportowanie ścieżki dźwiękowej z plików AVI, MPEG, VOB, WMV/ASF, DAT, RM/RMVB, MOV i zapisania jej w formatach takich jak MP3, WAV, WMA, lub OGG. Program umożliwia więc wyeksportowanie ścieżki dźwiękowej z filmu po to by można jej było słuchać np. na przenośnym sprzęcie muzycznym. Program umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych parametrów kompresji takich jak bitrate, częstotliwość próbkowania i liczba kanałów.Poprzednia1 2 [3] 4 5 6 7 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane