eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 119
Ogólnie odwiedzin: 15,425,068
Dzisiaj odsłon: 128
Ogólnie odsłon: 20,446,175

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Konwertery audio i video

#1 DVD Audio Ripper 1.2.42

Aplikacja przeznaczona do konwersji lub też rippowania płyt Audio CD do formatów takich jak mp3, wav, wma, ogg. Program dodatkowo posiada takie możliwości jak wybieranie selektywne danej konwersji. Dodatkowo możemy ustawiać samoistne wyłączenie się komputera po wykonanej operacji.


#1 DVD Ripper 3.2.0
#1 DVD Ripper służy do do rippowania płyt DVD do VCD, SVCD, AVI, Divx oraz Xvid. Program pozwala na konwersję poszczególnych trzonów,  możliwość wybrania dzwięków lub napisów.

#1 Video Converter 4.2.2

Aplikacja dzięki której w łatwy sposób będziemy moglikonwertować takie formaty wideo jak: AVI(DivX,XviD, MPEG-4), MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF. Narzędzie posiada własny kreator dzięki któremu dowiemy się jakiej najlepiej opcji używać i jaki film będzie zajmował najmniej miejsca.


#1 Video Converter 4.2.4

Program bardzo dobrze radzi sobie z konwersją takich formatów wideo jak na przykład: AVI, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF. Program jest bardzo ceniony za to iż posiada kreator który bardzo ułatwia na nim prace i dzięki któremu użytkownik w bardzo łatwy sposób ma możliwość dowiedzieć się jaki format będzie zajmował najmniej miejsca na dysku/


#1 Video Converter 4.1.33

"#1 Video Converter" to aplikacja stworzona w celu umożliwienia łatwej konwersji plików video pomiędzy formatami takimi jak AVI, MPEG1,MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, ASF. Program oferuje niezwykle duża szybkość konwersji a także łatwość obsługi i bogaty wybór funkcji. Program umożliwia konwersję materiału pomiędzy formatami wyjściowymi takimi jak VideoCD i DVD-Video.


1st Video Converter

Jest to bardzo prosty, a zarazem skuteczny konwerter, dzięki któremu będziemy mogli zmieniać formaty takich plików jak np. AVI, MPEG1, MPEG2, DVD, VCD oraz SVCD. Jakby tego było komuś za mało, program potrafi również łączyć ze sobą dwa pliki wideo oraz nagrywać je również na płytach CD/DVD.


4Musics MP3 to WAV Converter 4.0

"4Musics MP3 to WAV Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z MP3 na WAV. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to WAV".


4Musics MP3 to WMA Converter 4.0

"4Musics MP3 to WMA Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z MP3 na WMA. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to WMA".


4Musics OGG to WAV Converter 4.0

"4Musics OGG to WAV Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z OGG na WAV. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to WAV".


4Musics OGG to WMA Converter 4.0

"4Musics OGG to WMA Converter" to aplikacja pozwalająca na konwersję, czyli zmianę formatu zapisu dźwięku z OGG na WMA. Program wyróżnia to, iż jest on domyślnie integrowany z eksploratorem Windows, by dokonać konwersji pliku wystarczy, po kliknięciu na jego nazwie prawym przyciskiem myszy, po prostu wybrać z menu kontekstowego polecenie "Convert to WMA".<<< Poprzednia[1] 2 3 ...5 6 7 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane