eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Niedziela, 24 Styczeń 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 6
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,456
Ogólnie odwiedzin: 13,780,260
Dzisiaj odsłon: 1,501
Ogólnie odsłon: 18,591,664

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » ScreenShoty

Aquarium Life Screensaver 3.2

"The Aquarium Life Screensaver" wyświetla na ekranie jako wygaszacz ekranu piękne zdjęcia egzotycznych gatunków ryb i fotografie wnętrz akwariów, na których zobaczymy kolorowe algi, czerwone, niebieskie, złote, białe, w paski lub kropki stworzenia morskie. Wygaszacz zawiera 35 wysokiej jakości fotografii w rozdzielczości 1024x768 i 24-bitowej głębi kolorów.


Ashampoo Magical Snap 1.10

Ashampoo Magical Snap jed doskonałym narzędziem do tworzenia oraz obróbki zrzutów ekranu czyli tzw. screenshot'ów. Jego dużą zaletą jest to iż możemy tworzyć zrzuty ekranu począwszy od standardowego pełnego ekranu a skończywszy na kursorze. Wykonanego screenshota możemy poddać obróbce, np. modyfikować kolory lub układ obrazu.

 

 


FastStone Capture 5.4

"FastStone Capture" to funkcjonalne narzędzie służące do tworzenia tzw. zrzutów ekranu, dodatkowo umożliwiając dodanie komentarzy, uwag i zaznaczeń obiektów, okien, menu i dowolnych innych obszarów. Program umożliwia wybranie miejsca docelowego, gdzie wysyłany jest obraz, pomiędzy konkretnym edytorem graficznym, schowkiem czy też pozwolić na automatyczne drukowanie lub wysyłanie jako załącznik wiadomości e-mail`em.


FastStone Capture 5.5

"FastStone Capture" to funkcjonalne narzędzie służące do tworzenia tzw. zrzutów ekranu, dodatkowo umożliwiając dodanie komentarzy, uwag i zaznaczeń obiektów, okien, menu i dowolnych innych obszarów. Program umożliwia wybranie miejsca docelowego, gdzie wysyłany jest obraz, pomiędzy konkretnym edytorem graficznym, schowkiem czy też pozwolić na automatyczne drukowanie lub wysyłanie pliku e-mail`em.


Gadwin PrintScreen 3.1

Jest to całkowicie bezpłatny program do wykonywania zrzutów ekranowych. Posiada możliwość przechwytywania obrazu z całego puliptu jak i również zaznaczonego fragmentu. Dzięki niektórym funkcjom, możemy: -automatycznie zapisywać zrobione zrzuty w wybranym przez nas formacie,-zdefiniować rozmiar robionych zrzutów,-automatycznie drukować, wysyłać lub otwierać zrobione zrzuty,


HyperSnap DX 6.21.04 PL

"HyperSnap DX" to najprostszy i najszybszy sposób na generowanie zrzutów ekranu w środowisku Windows. Program umożliwia także kopiowanie tekstu z zabronionych przez system obszarów. "HyperSnap DX" posiada zintegrowane zaawansowane narzędzie do edycji obrazów, pozwalające na dokonanie wszelkich podstawowych operacji na pliku graficznym. "HyperSnap DX" stanowi doskonałe narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu na potrzeby tzw. tutorial`i.


HyperSnap-DX 6.21.04

Program służy do tworzenia tzw. zrzutów ekranu, czyli screenshot'ów oraz obróbki i edycji tych obrazów. HyperSnap umożliwia także tworzenie screen'ów z gier komputerowych, które pracują w trybie pełnoekranowym.


Screenshot Captor 2.37.03

Aplikacja dzięki której będziemy mogli robić zrzuty ekranu z naszego pulpitu. Program posiada wiele funkcji, które są przydatne dla tego typu oprogramowania. Możemy między innymi ustawić wielkość screena, miejsce oraz format pliku w jakim ma on zostać zapisany. Aby aplikacja działała, trzeba za darmo zarejestrować klucz na serwisie: http://www.donationcoder.com/Keys


WinSnap 2.0.6

Przydatny program przeznaczony do wykonywania zrzutów ekranu. Interfejs programu jest intuicyjny i nikomu nie przysporzy problemów jego opanowanie. WinSnap umożliwia użytkownikowi stworzenie zrzutu całego ekranu, okna aplikacji lub innego wybranego regionu. Dzięki funkcjom graficznym programu nasze przechwycone obrazy od razu możemy poddać obróbce. WinSnap to doskonałe narzędzie o specyficznym zastosowaniu.Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane