eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 24 Maj 2018
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 77
Ogólnie odwiedzin: 12,016,080
Dzisiaj odsłon: 77
Ogólnie odsłon: 16,536,710

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet » Przeglądarki www

32bit Web Browser 08.01.19
Przeglądarka internetowa o bardzo małych wymaganiach obługująca pluginy takie jak np. Macromedia Flash Player. Zaletą przeglądarki jest to, iż może być ona wykorzystywana zarówno jako przeglądarka plików graficznych.

Acoo Browser 1.81
Acoo Browser jest to kolejna nakładka na przegląrkę Internet Explorer. Aplikacja posiada możliwość otwierania okienek w panelach, co ułatwia przeglądanie internetu oraz tzw. "gesty" myszki znane z przeglądarki Opera. Dodatkowo przeglądarka blokuje wyskakujące tzw. pop-up'y czyli wyskakujące okienka (zazwyczaj z reklamami).

AOL Explorer 1.5 Build 1.5001.7.1 RC 4

Jest to najnowszy wynalazek firmy America OnLine (narazie w fazie testów). Ta nakładka na przeglądarkę Internet Explorer oferuje nam  m.in. możliwość przeglądania stron w zakładkach blokowanie i filtrowanie reklam (oczywiście użytkownik ma nad ta opcją pełną kontrolę), jako jedyna nakładka AOL Explorer oferuje dopiero wprowadzany system Power Browsing, dający możliwość sprawniejszego i szybszego przeszukiwania witryn np. podświetlanie dostępnych linków, powiększanie itp. Aplikacja umozliwia także ciekawą opcję przeglądania miniatur ostatnio odwiedzanych stron. Jako jedna z nielicznych nakładek AOL Explorer współpracuje z technologię RSS.


Avant Browser 11.5 build 11

"Avant Browser" to bazująca na Internet Explorer przeglądarka internetowa oferująca przyjazny dla użytkownika interfejs zapewniający przejrzystość i efektywność przeglądania wyników wyszukiwania w Sieci. Program posiada szereg udogodnień takich jak praca na kartach/zakładkach, przechowywanie profilu użytkownika na serwerze producenta, czytnik kanałów RSS, obsługa gestów myszą, blokowanie reklam i ochrona prywatności.


Avant Browser 10.2.52

Avant Browser jest to nakładka na przeglądarkę Internet Explorer, która daje nam kilka dodatkowych funkcji. Dużą zaleta jest możliwość otwierania wielu okien jako zakładki. Aplikacja również blokuje automatycznie wyskakujące okienka (tzw. Pop-up'y). Gdy blokowanie pop-up'ów jest włączone użytkownik zostaje poinformowany o blokowaniu okienka

Uwaga!

Aby przeglądarka działała prawidłowio wymagana jest wersja 5.5 Internet Explorer'a lub wyższa 


Avant Browser 11.6 Build 13
Nakładka na Internet Explorer - Avant Browser (zwiększa możliwości, poprzez m.in.: otwierane okien jako zakładki, blokowanie okienek popup i reklam oraz przypisywanie aliasów do adresów witryn internetowych).

FineBrowser 3.2.30

Przeglądarka internetowa bazująca na silniku Internet Explorer. FineBrowser pozwala nam na otwieranie okien w panelach co znacznie ułatwia przeglądanie stron internetowych. Aplikacja posiada przyjazny menażer, blokuje okienka pop-up oraz pozwala na dodawanie komentarzy do przeglądanych stron.


FireTune 1.1.1

Bezpłatne narzędzie wyprodukowane z myślą o optymalizacji działania  coraz bardziej popularnej przeglądarki Mozilla Firefox bez potrzeby zagłębiania się w rozbudowane opcje konfiguracyjne. Program w bardzo łatwy sposób pozwala na dopasowanie przeglądarki do rodzaju naszego łącza internetowego i posiadanego systemu operacyjnego. Pełne bezpieczeństwo działania zapewnia nam możliwość utworzenia kopii ustawień, którą w przypadku jakiegoś błędu możemy z łatwości przywrócić. Aplikacja współpracuje z przeglądarkami oznaczonymi numerami od 1.0 i powyżej.


Flock 1.1.2

Flock to nowa przeglądarka internetowa. Została oparta na znanym z Mozilli oraz K-Meleona silniku Gecko. Nowa aplikacja wyróżnia się zestawem nietypowych funkcji. Flock posiada własny blog, który współpracuje z WordPress, Movable Type, Typepad oraz Blogger. Przeglądarka została także wyposażona we wbudowany czytnik RSS oraz opensource'ową wyszukiwarkę CLucene indeksującą wszystkie odwiedzone przez nas strony. Bardzo ciekawą opcją jest importowanie ustawień oraz ulubionych stron z Internet Exploler.


Flock 1.1.3 PL

Flock to nowoczesna i szybka przeglądarka internetowa oparta na silniku Gecko. Flock jest zaprojektowany i przeznaczony głównie dla osób aktywnych w społecznościach internetowych, gdyż posiada szereg usprawnień w tej dziedzinie, jak narzędzie do ładowania zdjęć na Flickr.com czy funkcję ułatwiającą pisania wiadomości na blogach opartych na silniku: WordPress, Drupal, Blogger. Przeglądarkę wyposażono również w możliwość czytania serwisów RSS oraz moduł odpowiedzialny za to, wzorując się na zaawansowanych czytnikach RSS. Flock został również wyposażony w możliwość zmieniania skórek, instalacji dodatkowych rozszerzeń (większość z nich jest importowana z dodatków dostępnych dla przeglądarki Firefox) a także w inteligentny system wyszukiwania korzystający z darmowego rozwiązania CLucene.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane