eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 3 Czerwiec 2020
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 150
Ogólnie odwiedzin: 13,252,497
Dzisiaj odsłon: 171
Ogólnie odsłon: 18,018,837

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet » Klienci poczty

007 Email Sender Express 4.8

Email Sender Express to szybka i łatwa w użyciu aplikacja służąca do korespondencji seryjnej, czyli masowego wysyłania wiadomości e-mail do określonej grupy odbiorców. Program posiada zintegrowany serwer SMTP, dzięki czemu omija się korzystanie z zewnętrznego serwera poczty. Każda wiadomość jest wysyłana indywidualnie. Program obsługuje zarówno wiadomości tekstowe jak i HTML.


1st Mail Sender 3.0

"1st Mail Sender" to zaawansowana aplikacja pozwalająca na seryjne wysyłanie poczty email. Aby coś takiego było możliwe musimy najpierw stworzyć listę mailingową. Aplikacja doskonale się sprawdza w wysyłaniu wiadomości o charakterze handlowym, lub notyfikacji dla klientów czy newsletter`ów. Możemy korzystać z dowolnego serwera SMTP. Aplikacja zapewnia pełną kontrolę nad wysyłaną pocztą.


Advanced Emailer 3.26

Potężne narzędzie do tworzenia i zarządzania własną bazą mailową, w której możemy tworzyć grupy użytkowników, grupy wiadomości, szablony oraz wiele innych. Dodatkowo możemy wysyłać e-maile nie tylko masowo, a i również pojedynczo. Jakby tego było mało, to dodatkowo możemy stworzyć własną bazę e-maili którą możemy potem wykorzystywać np. do kampanii reklamowych.


D-Poczta 1.10 PL

D-Poczta jest darmową aplikacją przeznaczoną głównie dla użytkowników korzystających z darmowych kont poczty elektronicznej. Aplikacja obsługuje popularne serwisy jak: onet, wirtualna polska, interia, yahoo, neostrada i wiele innych. Dzięki łatwemu procesowi otwierania i logowania na strony www D-Poczta pozwala na łatwy i efektywny odbiór i zarządzanie wiadomościami.


D-Poczta 1.10

D-Poczta jest programem bardzo przydatnym dla użytkowników posiadających wiele kont elektronicznej poczty email w różnych portalach. Za pomocą tego prostego programu masz teraz dostęp do wszystkich swoich kont poprzez jedno kliknięcie, nie musisz szukać stron, zrobi to za Ciebie właśnie ten program. Ponadto za pomocą D-Poczta można również w prosty sposób zakładać konta pocztowe.


Email Subscriber Pro 2.32

"Email Subscriber Pro" to aplikacja stworzona w celu zarządzania listami mailing`owymi na stronach internetowych. Program pozwala na sprawdzanie skrzynek e-mail w celu odnalezienia wiadomości od osób chętnych do zapisania się na listę, bądź rezygnujących z subskrypcji i stworzenia bazy danych z adresami e-mail tych osób. Listę można użyć z dowolnym programem do korespondencji seryjnej.


Foxmail 5.0

Bardzo popularny klient poczty elektronicznej. Foxmail posiada wsparcie dla kont POP3 i Hotmail, możliwość prowadzenia wielu kont jednocześnie, jest w pełni kompatybilny z standardem HTML e-mail. Twórcy programu zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo przesyłanych danych implementując mocne mechanizmy szyfrujące. Mimo wielu funkcji, program Foxmail zajmuje zadziwiająco mało miejsca na dysku, co tylko może zachęcać do pobrania.


GetMail 4.0

Getmail to niewielka aplikacja stworzona w celu umożliwienia lub ułatwienia pobierania i obsługi poczty e-mail z większej ilości kont zarejestrowanych na różnych serwerach. Program jest łatwy w użytkowaniu, bezpieczny i stabilny, potrafi obsłużyć prawdopodobnie każde konto e-mail korzystające z protokołów POP3 czy IMAP4 także poprzez bezpieczne połączenie SSL.


Gmail Notifier 1.1.164

"Gmail Notifier" to aplikacja współpracująca z kontem poczty e-mail w GOOGLE. Program wyświetla powiadomienie o każdej nowej odebranej wiadomości. Program integruje się z systemem jako ikona na pasku systemowym. Wraz z powiadomieniem można podglądnąć nadawce wiadomości, temat i nie tylko, a to wszystko bez uruchamiania przeglądarki czy klienta poczty.


IncrediMail 5.70.3505
Jest to nietypowy, wyróżniający się program do obsługi e-mail. Jednym z jego zalet jest przyjemna, ładna szata graficzna, która nie nudzi w odróżnieniu od Outlooka. Program ma wiele przydatnych opcji tapet, animacji, które upiększają nasze listy. Aplikacja jest dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego.


<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane