eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 3 Czerwiec 2020
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 143
Ogólnie odwiedzin: 13,252,490
Dzisiaj odsłon: 164
Ogólnie odsłon: 18,018,830

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet » Klienci FTP

BlackMoon FTP Server 3.1.2.1731

"BlackMoon FTP Server" to bezpieczny, szybki i bogaty w funkcje programowy serwer FTP przeznaczony do pracy w środowisku Windows 2000, Windows XP lub Windows 2003. Program daje szerokie możliwości w kwestii zabezpieczeń i logowania, w tym obsługe 168-bitowego protokołu SSL. Serwer cechuje niskie zużycie zasobów systemowych, pamięci RAM i obciążenia procesora, program umożliwia jego aktywację w określonym czasie przyszłym.


BulletProof FTP Server 2.3.1.26

BulletProof FTP Server to nowoczesny programowy serwer FTP oferujący szereg funkcji takich jak zaawansowane monitorowanie aktywności i ruchu w sieci, szczegółowe statystyki, zarządzanie grupami użytkowników i kontrola dostępu na podstawie adresów IP. Aplikacja doskonale nadaje się do wymiany danych na odległość, na zasadach analogicznych jak oprogramowanie peer-to-peer.


Core FTP 1.3c.1447.4

Niezwykle funkcjonalny klinet FTP, który skutecznie może zastąpić najpopularniejsze programy w tej dziedzinie. Obsługuje wszystkie popularne transfery: SFTP (SSH), SSL, TLS oraz IDN. Funkcjonalność zawdzięcza m.in. dzięki doskonałej integracji z przeglądarka internetową, transferem pomiędzy serwerami, wznawianiu przerwanego połączenia, obsłudze firewalla, linii komend, oraz funkcji przeciągnij i upuść


CuteFTP 8.3.3

CuteFTP to bardzo dobry klient ftp. Posiada bardzo przydatne funkcje takie jak wznawianie połączenia czy tworzenie listy własnych serwerów. Program jest bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu aplikacja może pracować bez ingerencji użytkownika.


CuteFTP 8.0.5 Standard

Klient FTP który zaskarbił sobie wielu zagorzałych fanów. CuteFTP jest narzędziem służącym do przesyłania plików pomiędzy komputerem danego użytkownika a serwerem FTP (File Transfer Protocol). Program umożliwia wgrywanie i ściąganie plików za pomocą technologi przeciągnij i upuść. Przydatna funkcją CuteFTP jest ustawianie transferu plików w tzw. kolejki. Dla mniej zaawansowanych użytkowników wielka zaletą będzie naprawdę prosty interfejs obsługi.


CuteFTP 8.0.5 Professional
CuteFTP to bardzo dobry klient ftp. Posiada bardzo przydatne funkcje takie jak wznawianie połączenia czy tworzenie listy własnych serwerów. Program jest bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu aplikacja może pracować bez ingerencji użytkownika.

CuteFTP Home 8.1 Build 11.12.2007

CuteFTP Home to znany klient FTP - program używany do przesyłania plików pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem FTP(np. podczas publikacji strony www). Aplikacja może być używana do transferu dowolnie wielkich plików do i z serwera FTP. Wgranie i ściąganie pliku dokonuje się za pomocą zwykłego przeciągnięcia myszki. Cute FTP Home zapewnia wydajne, solidne i bezpieczne połączenia i transfer plików FTP.


FileZilla 3.1.5.1

FileZilla jest dobrym i stabilnym klientem ftp napisanym w języku C++. Dzięki aplikacji możemy wznawiać połączenia oraz kopiować pliki techniką "przeciągnij i upuść". FileZilla umożliwia również bezpieczne połączenia (tzw. SSL secured connections). Są to jednak tylko niektóre cechy tego programu.


FlashFXP 3.6 RC3

FlashFXP to popularny klient FTP o potężnych możliwościach. Program umożliwia szybką wymianę plików pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem FTP, posiada także mnóstwo dodatkowych funkcji i opcji. W przeciwieństwie do większości konkurencji potrafi przesyłać pliki pomiędzy dwoma zdalnymi serwerami FTP. FlashFXP współpracuje z serwerami proxy (FTP, HTTP, wsparcie dla Socks 4/5) oraz protokołami SSL i TLS.


FlashFXP 3.6 RC1
Jeden z najlepszych klientów FTP. Aplikacja posiada bardzo przydatne opcje: - wznawianie połączeń -harmonogram wykonywanych zadań -synchronizację katalogów. Program jest bardzo prosty w obsłudze, skopiować pliki na serwer może nawet użytkownik nie znający się za dobrze na komputerach.


<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane