eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 22 Luty 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 10
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 344
Ogólnie odwiedzin: 15,483,459
Dzisiaj odsłon: 346
Ogólnie odsłon: 20,507,416

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet » Komunikatory

AQQ 2.1PL

Komunikator AQQ to aplikacja służąca do komunikacji tekstowej, głosowej oraz wideo. AQQ oferuje użytkownikowi bezproblemową komunikację z sieciami gg, Tlen, Jabber, Spik, ICQ. Za pomocą nowoczesnego i przyjaznego interfejsu można wysyłać wiadomości sms i w łatwy sposób przesyłać duże pliki. Autorzy jako najważniejszą cechę AQQ wymieniają niezawodność i stabilność.


Bopup Messenger 5.0.6.4297 RC7

"Bopup Messenger" to rozbudowany program do komunikacji tekstowej opierający się na "WinPopUp". Głównymi zaletami projektu jest wysoki poziom bezpieczeństwa i bardzo przejrzysty interfejs użytkownika. "Bopup Messenger" stanowi funkcjonalny, bezpieczny i elastyczny sposób na komunikacje pomiędzy większą ilością użytkowników,np. pomiędzy pracownikami małej lub średniej firmy, w sieci lokalnej.


DC++ MP3 Finder 1.2

"DC++ MP3 Finder" to darmowa aplikacja bazująca na kliencie DirectConnect o nazwie DC++ i działająca w tej samej sieci peer-to-peer. "DC++ MP3 Finder" jest klientem zoptymalizowanym do wyszukiwania i pobierania muzyki, posiada ulepszony, bardzo łatwy w obsłudze interfejs użytkownika i usprawnione mechanizmy wyszukiwania a także takie funkcje jak automatyczne wyszukiwanie alternatywnych źródeł i automatyczny test pliku.


eSkiMoS 1.84 PL

"eSkiMoS" to darmowy program do wysyłania wiadomości SMS. Jego głównym założeniem jest obsługa jak największej liczby bramek, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio prostego w obsłudze interfejsu użytkownika. Oto lista zalet programu: obsługa wielu bramek sms: bramki polskich operatorów (również EraOmnix oraz komercyjna bramka PlusGSM), Orange MultiBOX, Miasto Plusa, NonStopSms, Redcoal, Sms.Ac, Wapster, Waterbyte, WZone, GsmService, SuperSMS i inne, wysyłanie wiadomości na GG oraz Tlen, wysyłanie wiadomości na GG oraz Tlen, importowanie kontaktów i grup z tych programów.


Gadu-Gadu 7669

Najbardziej popularny polski komunikator w sieci. Umożliwia rozmowy tekstowe, przesyłanie i odbiór plików, emotikony, przyjazny interfejs graficzny, rozbudowany system zarządzania kontaktami itd.Co ciekawe Gadu-Gadu był pierwszym na świecie komunikatorem użytym do publicznej dyskusji na orbicie okołoziemskiej. Była to rozmowa pomiędzy użytkownikami a kosmonautami na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) zorganizowana 27.06.2008 w 30 rocznicę lotu pierwszego polskiego kosmonauty Mirosława Hermaszewskiego.


Gadu-Gadu PL

Najnowsza wersja najbardziej znanego Polskiego komunikatora internetowego. Gadu- Gadu istnieje już wiele lat i ciągle wzbogaca się o nowe funkcje. W nowej wersji został zmieniony kompletnie wygląd komunikatora, również uległa zmiana wyglądu okien rozmów. Teraz mamy możliwość wgrywania awatarów do kontaktów. Uległ zmianie również silnik wyszukiwarki osób.


Gajim 0.13.2 PL

"Gajim" to wieloplatformowy komunikator i klient sieci XMPP/Jabber napisany z wykorzystaniem biblioteki GTK+. Nazwa "Gajim" jest akronimem rekurencyjnym od nazwy "Gajim is a jabber instant messenger". "Gajim" działa pod kontrolą systemów Linux, BSD oraz Windows. Jest wolnym oprogramowaniem wydanym na licencji GPL. Program posiada szereg udogodnień takich jak możliwość grupowania okien rozmow na kartach czy sprawdzanie pisowni.


GG8+

GG8+ to modyfikacja oryginalnego klienta NGG. Do najważniejszych zalet należy: Brak reklam Większe awatary Dodatkowe stacje radiowe Mniej zasobożerne radio Nowe emotikonki Dodatkowe skórki Dodatkowe narzędzie (np. konwersja listy do formatu starego GG i na Naszą-Klasę)


Gizmo Project 4.0.0.338
Gizmo jest to komunikator umożliwiający rozmowę głosową z 99 osobami jednocześnie. Dzięki aplikacji możemy dzwonić za darmo do innych użytkowników tego komunikatora, lecz żeby dzwonić na numery stacjonarne należy uiścić opłatę. Ceny jednak są bardzo niskie. Możemy również założyć sobie swój wirtualny numer telefoniczny co pozwoli każdemu użytkownikowi telefonu stacjonarnego bądź komórkowego na dzwonienie do nas. Dla niektórych użytkowników może być przydatne to iż możemy nagrywać prowadzone rozmowy oraz sprawdzić miejsce zamieszkania rozmówcy.

Google Talk 1.0.0.104

Google Talk to komunikator umożliwiający prowadzenie rozmów tekstowych, rozmów głosowych, wysyłanie wiadomości e-maili, przesyłanie plików itd. Dzięki programowi możliwe jest też, oglądanie nagrań wideo z serwisu YouTube, zdjęć z serwisu Picasa oraz przeglądanie fotografii z konkurencyjnego serwisu fotograficznego Flickr. Aby je zobaczyć wystarczy wprowadzić w okno rozmowy Google Talk odpowiedni link.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane