eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 237
Ogólnie odwiedzin: 15,526,604
Dzisiaj odsłon: 254
Ogólnie odsłon: 20,551,853

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet » Peer2Peer (P2P)

Aimini P2P software 1.9.9.6

Oprogramowanie pozwala na nieograniczone przesyłanie danych i wymianę plików pomiędzy dwoma komputerami w sieci Peer-to-Peer. Dzięki Aimini P2P Software możemy przesyłać, udostępniać i pobierać pliki bezpośrednio pomiędzy dwoma oddalonymi od siebie komputerami. Ponadto oprogramowanie umożliwia komunikację głosową i video, z użyciem kamer internetowych.


ANts P2P 1.5.8 beta

"ANts P2P" program do anonimowego współdzielenia plików w sieci, na zasadach peer-to-peer, napisany w Javie. "ANts P2P" koduje wszelkie dane wysyłane lub odbierane od innych tak, by utrudnić określenie pierwotnych adresów IP. "ANts P2P" umożliwia również użytkownikom udostępnianie anonimowych serwerów sieciowych; te serwery są dostępne tylko z sieci A"Nts P2P". Jednakże nie jest ona siecią outproxy, która pozwala użytkownikom na korzystanie z usług tradycyjnego internetu; dla takich celów, istnieje usługa outproxy taka jak "Tor", która może być używana oddzielnie.


ApexDC++ 1.0.0 Beta 4

Jest to kolejna aplikacja dzięki której będziemy mogli połączyć się z siecią P2P o nazwie Direct Connect. Cały program jest stworzony na podstawie silnika StrongDC++(jest to zmodyfikowany Strong DC++). Dzięki temu nasz program jest praktycznie w każdej możliwości przeznaczony do konfiguracji, dodatkowo dzięki niemu, mamy szersze możliwości podczas korzystania z hubów.


ApexDC++ 0.4.0 Stabilna

Jest to aplikacja dzięki której będziemy mogli połączyć się z siecią P2P o nazwie Direct Connect, program został stworzony na podstawie silnika znanego z programu o nazwie StrongDC++(jest to zmodyfikowany Strong DC++). Dzięki temu, nasza aplikacja jest przygotowana do pełnej konfiguracji interfejsu oraz dodatkowy, innych czynników które wpływają na jego funkcjonalność.


ApexDC++ (formerly PeerWeb DC++) 0.4.0 (Preview 4)

"ApexDC++" to innowacyjny klient sieci DirectConnect, bazujący na programie "DC++" i działający na zasadach peer-to-peer program do współdzielenia i wymiany danych. Program cechuje przyjazny graficzny interfejs użytkownika, unikalne funkcje i szerokie możliwości dostosowania wyglądu interfejsu programu do potrzeb użytkownika.


Ares 2.1.4 PL

Ares jest jednym z klientów sieci p2p. Umożliwia pobieranie z wielu źródeł jednocześnie, oglądanie nie do końca pobranych plików. Jest lekki i ma przyjemny interfejs w języku polskim. Jest ciekawą alternatywą dla użytkowników sieci BearShare, LimeWire, iMesh. Program posiada bibliotekę, dzięki której udostępnisz i posegregujesz swoje pliki multimedialne. Daje także możliwość odtwarzania audio/video. Zaawansowana wyszukiwarka pozwala określić jakiego typu plików szukamy: muzyka, film, obraz, dokumenty, programy, inne. Aby ułatwić komunikację z użytkownikami dodano funkcją czata.


Ares 2.0.9 PL

Ares to darmowy, program open source przeznaczony do dzielenia się plikami w sieci P2P, włączając w to zdjęcia, filmy, nagrania dźwiękowe, aplikacje itd. Pozwala na łatwą publikację plików użytkownika w zdecentralizowanej sieci wymiany. Jako członek wirtualnej społeczności będziesz mógł wyszukiwać i pobierać każdy interesujący Cię plik, także za pomocą protokołu BitTorrent.


Ares Galaxy 2.0.9.3030

Ares Galaxy to znakomity program do wymiany plików w sieci P2P publikowany na licencji open source. Aplikacja pozwala na ściągnie filmów, zdjęć, muzyki oraz oprogramowania. Ares Galaxy cechują bardzo wydajne mechanizmy pobierania plików z wielu źródeł oraz automatycznie przydzielane ściągniętych plików do odpowiednich grup.


Ares Galaxy Turbo Booster 4.7.8 PL

Ares to darmowe narzędzie służące do wymiany plików pomiędzy użytkownikami sieci peer-to-peer. Umożliwia łatwe publikowanie plików w zdecentralizowanej sieci i wymianę takich danych jak obrazy, dźwięki, filmy, programy czy dowolne dokumenty. Jako członek wirtualnej społeczności programu możesz przeszukiwać i pobierać na swój komputer zasoby udostępnione przez innych użytkowników. Program pozwala na szybkie pobieranie z wielu źródeł, katalogowanie udostępnianych danych, posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny i możliwość rozmowy z innymi użytkownikami poprzez chat. Pakiet Turbo Booster zawiera poprawki przyśpieszające działanie programu.


Azureus 4.3.1.4

Azureus jest programem do wymiany plików w sieci BitTorrent. Jego głównymi zaletami są m. in.: ściąganie kilku plików jednocześnie, zaawansowane wyszukiwanie plików, korzystanie z jednego portu dla wszystkich torrentów i inne. Aplikacja posiada również możliwość wznowienia przerwanego ściągania oraz dzieli ściągnięte pliki na kategorie.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 5 6 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane