eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 251
Ogólnie odwiedzin: 15,526,618
Dzisiaj odsłon: 269
Ogólnie odsłon: 20,551,868

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia

Kodeki
Kodeki (28)
Obróbka audio
Obróbka audio (19)
Obróbka video
Obróbka video (35)
Odtwarzacze audio
Odtwarzacze audio (41)
Odtwarzacze video
Odtwarzacze video (54)
Konwertery audio i video
Konwertery audio i video (66)

iTunes 7.2.0.34

"iTunes" to kombajn multimedialny i produkt firmy Apple, oprogramowanie umożliwia odtwarzanie, katalogowanie, pobieranie z Sieci i nie tylko plików multimedialnych. Dzięki programowi uzyskujemy dostęp i możliwość dokonania zakupów w sklepie internetowym "iTunes Store" zawierającym oprócz muzyki filmy, programy telewizyjne, książki w formie elektronicznej i nie tylko.


KaraFun 1.6

KaraFan to program przystosowany specjalnie do tego by umożliwić użytkownikowi zabawę w karaoke. Narzędzie obsługuje najpopularniejsze formaty plików multimedialnych a także specjalnie spreparowane plik zawierające teksty piosenek wraz z pokładem muzycznym(możne je pobrać ze strony producenta).


KaraFun 1.16

Dzięki oprogramowaniu "KaraFun" można zamienić komputer PC w interaktywną maszynę karaoke. "KaraFun" to darmowe oprogramowanie oferujące szereg funkcji, nie tylko odtwarzacz plików karaoke. Program obsługuje formaty zapisu takie jakKFN, KAR, CDG, KOK, LRC, MIDI, AVI, MPEG. "KaraFun" cechuje przyjazny interfejs użytkownika i kreator za pomocą którego w łatwy sposób można stworzyć własne piosenki karaoke z plików WAV czy MIDI.


MediaMonkey Standard 3.0.1.1127 PL

"MediaMonkey Standard" pozwala na utrzymanie porządku w bibliotece plików multimedialnych. Program służy do organizacji multimediów, ułatwia ich przeszukiwanie, pozwala na szybkie indeksowanie ponad 50000 plików w Twojej kolekcji. Aplikacja kataloguje i grupuje pliki muzyczne na podstawie informacji zawartej w ID3 Tag i nie tylko. Ponadto program potrafi konwertować formaty muzyczne a także pozwala na synchronizację z przenośnymi urządzeniami takimi jak iPod.


n-Track Studio 5.1.1 x64 5.1.1 x64

n-Tarck Studio to aplikacja przeznaczona dla domowych DJ-ów lub też producentów muzycznych którzy chcą tworzyć muzykę za pomocą sampli lub też instrumentów które oferuje sam program. Dzięki tej aplikacji w bardzo łatwy sposób można stworzyć własną muzykę. Program posiada również bardzo dużą ilość filtrów które możemy użyć w naszych piosenkach domowych.


Napiprojekt 1.0.5.0

Ta aplikacja zrewolucjonizowała Polski rynek oprogramowania filmowego. Dzięki tej aplikacji nie musimy używać serwisów z napisami. W łatwy sposób program sam znajdzie za nas napisy i dopasuje do wersji filmu jaką posiadamy na dysku. Program niestety nie ma menadżera plików, jednak potrafi wyszukiwać parę napisów na raz i je pobierać w szybki sposób.


Napiprojekt 1.0.4.5

"Napiprojekt" to darmowy program dzięki któremu w jednej chwili pobierzesz idealnie dopasowane napisy do Twojego filmu. Program jest niezwykle łatwy w obsłudze, wystarczą 2 kliknięcia myszką, aby na dysku twardym Twojego komputera znalazł się plik z napisami do wybranego filmu.


Napiprojekt PL 1.0.6.2

Dzięki tej aplikacji, w bardzo prosty sposób będziemy mogli pobrać napisy z internetu. Już nie musimy szukać napisów po stronach internetowych, bowiem Napiprojekt jak twierdzi wiele osób posiada i tak największą bazę opisów dzięki której szybko ściągniemy dany opis który automatycznie jest dopasowywany do naszej wersji filmu.


Nero MediaHome 1.3.0.4b

Nero MediaHome to program pozwalający na transmisję obrazu i dźwięku do innych użytkowników sieci. Dzięki aplikacji możemy nadawać filmy oraz muzykę. Odbiór tego typu audycji jest możliwy za pomocą programu tego samego producenta - Nero PhotoShow, ponadto istnieje możliwość odtwarzania nadawanego materiału na ekranie telewizora. Obsługiwane są następujące formaty: MP3, MP4, WAVE, AAC, HE-AAC, OGG Vorbis, WMA, AC3, AIFF, MPEG-1, MPEG-2, DV-AVI, AVI, Xvid, ASF, WMV, MP4, JPEG, PNG, GIF, BMP, TIFF.


Nero Reloaded 6.6.0.18 uaktualnienie PL

Uaktualnienie do Nero 6 Reloaded. Nero 6 Reloaded to bogaty pakiet oprogramowanie, nie tylko do tworzenia kompilacji, czy kopiowani i nagrywania płyt. Pakiet zawiera następujące programy: Nero StartSmart 2, Nero Express 6, Nero BackItUp, Nero SoundTrax, Nero Image Drive, Nero Burning ROM 6, Nero Cover Designer, Nero Wave Editor, Nero Toolkit i nie tylko. Za pomocą oprogramowania zawartego w zestawie możemy edytować pliki audio (tworzyć, zmieniać, konwertować formaty), edytować pliki video (przechwytywać z kamer i nie tylko, edytować, dodawać napisy, tworzyć płyty DVD), edytować zdjęcia (tworzyć pokazy i prezentacje) i oczywiście tworzyć i nagrywać wszelkiego rodzaju kompilacje na płyty CD czy DVD.Poprzednia1 [2] 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane