eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 186
Ogólnie odwiedzin: 15,526,553
Dzisiaj odsłon: 203
Ogólnie odsłon: 20,551,802

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia

Kodeki
Kodeki (28)
Obróbka audio
Obróbka audio (19)
Obróbka video
Obróbka video (35)
Odtwarzacze audio
Odtwarzacze audio (41)
Odtwarzacze video
Odtwarzacze video (54)
Konwertery audio i video
Konwertery audio i video (66)

Niezbędnik Internauty 3.06 PL 3.06

Niezbędnik Internauty jest aplikacją dzięki której w bardzo szybki sposób, będziemy mogli połączyć się z najbardziej znanymi stacjami telewizyjnymi które działają w internecie, oraz stacjami radiowymi z wielu dziedzin muzycznych. Program oferuje również możliwość podglądu wielu miast przy korzystaniu z internetowych kamer które padają na wyznaczone terytoria danego miasta.


PhotoToFilm 2.7.2.68

PhotoToFilm jest aplikacją z której największy użytek będą mieć amatorzy wideo, którzy chcą w bardzo szybki sposób wykonać filmik wykonany ze zlepku zdjęć. Zdjęcia które umieścimy możemy podpisywać lub dostawiać tekst, a w tło wpasować nastrojową muzyczkę.


ProgDVB 4.90.3 2000/XP/Vista 4.90.3

Program przeznaczony jest do odtwarzania telewizji kablowych. Korzystając z tej aplikacji w bardzo szybki sposób namierzymy stację które są nam potrzebne i odtworzymy je w prosty sposób. Program posiada również możliwość odblokowania stacji płatnych (Jest to nie zgodne z Polskim prawem). Program został zaopatrzony w bardzo prosty interfejs który każdemu przypadnie do gustu. UWAGA!! Odkodowanie programów TVhttp://test.mrjozo.net/gry/cink_a2.php?id=815 jest niezgodne z prawem.


ProgDVB 4.90.3 Win 95/98/ME 4.90.3

ProgDVB jest programem dzięki któremu będziemy mogli odbierać telewizję kablową oraz satelitarną. Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada bardzo łatwy interfejs. Dzięki tej aplikacji możliwe jest odkodowywanie programów płatnych (jest to nie zgodne z Polskim prawem) dodatkowo program posiada menadżer wtyczek dzięki którym możemy usprawniać odtwarzacz.


REAPER 1.873

REAPER to program pozwalający na tworzenie własnej muzyki za pomocą tzw. sampli. Duża ilość dostępnych funkcji i opcji czyni aplikację jedną z najlepszych w tym segmencie rynku. REAPER jest kompatybilny z DirectX, VST i Jesusonic, obsługuje takie funkcje jak ASIO czy Kernel Streaming, WaveOut oraz DirectSound. Obsługiwane następujące formaty muzyczne: MP3, WAV, OGG, MIDI.


SONY Vegas Movie 8.0c

Vegas to jeden z najlepszych programów do edycji filmów wideo i authoringu DVD. Umożliwia podkładanie dźwięku, dodanie przejść, efektów specjalnych, napisów itp. Program posiada wiele dodatkowych możliwości zwłaszcza dzięki zastosowaniu zaawansowanych filtrów obrazu. Efekt końcowy pracy programu możemy zapisać w praktycznie dowolnej formie.


TiVo Desktop 2.4

"TiVo Desktop" to aplikacja służąca do publikowania i współdzielenia multimediów, muzyki i filmów w sieci współpracująca z urządzeniami i innym oprogramowaniem TiVo. Oprogramowanie współpracuje z systemami i urządzeniami Media Center, jest przeznaczone do pracy pod kontrolą systemów Windows 2000 oraz Windows XP.


TVTool 9.6.4

TVTool to aplikacja sterująca wyjściem telewizyjnym (TV-Out) kart graficznych firmy nVidia. Program posiada ogrom rozbudowanych funkcji, pozwalających mu wyświetlać obraz  w dużo lepszej jakości niż w przypadku korzystania tylko ze sterowników karty graficznej. Pozycja obowiązkowa, jeśli myślimy o wykorzystywaniu komputera do oglądania obrazu TV.


vanBasco Karaoke Player 2.53

"Karaoke Player" firmy "vanBasco" to jeden z najlepszych darmowych programów do karaoke. Aplikacja umożliwia pełne dostosowanie okna programu i zmianę rodzaju czcionek, kolorów, liczby wyświetlanych linii tekstu, czy obrazu tła. Tekst może być wyświetlany na całym ekranie lub w oknie o określonej wielkości. Program udostępnia także funkcje takie jak zmiana tempa, wyświetla nuty i instrumenty umożliwiając np. wyciszenie wybranego dźwięku.Poprzednia1 2 [3] Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane