eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 401
Ogólnie odwiedzin: 15,548,024
Dzisiaj odsłon: 533
Ogólnie odsłon: 20,574,297

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia

Kodeki
Kodeki (28)
Obróbka audio
Obróbka audio (19)
Obróbka video
Obróbka video (35)
Odtwarzacze audio
Odtwarzacze audio (41)
Odtwarzacze video
Odtwarzacze video (54)
Konwertery audio i video
Konwertery audio i video (66)

AIMP PL 2.10

Jest to właściwie kombajn dzięki któremu będziemy mieli możliwość nie tylko odtwarzania plików a również i equalizera, tworzenia listy ulubionych utworów. Program posiada również wielką bazę wtyczek dzięki których możemy na przykład edytować IDtagi, nagrywać dźwięki, rippować płyty audio CD, konwertować formaty muzyczne itp. Dodatkowo program posiada wiele skórek.


Anapod Explorer 9.0.3

"Anapod Explorer" to aplikacja wspomagająca zarządzanie zawartością przenośnych odtwarzaczy z rodziny iPod i ich integrację z eksploratorem systemu Windows. Dzięki temu programowi odtwarzacz iPod jest widoczny jako kolejny napęd dostępny z poziomu "Mojego komputera", na którym można wykonywać wszelkie operacje tak jak na zwykłym dysku twardym. "Anapod Explorer" pozwala na łatwą i szybką wymianę plików pomiędzy komputerem a odtwarzaczem za pomocą interfejsu "przeciągnij i upuść", dzięki technologiom "Advanced Transfer Management" "SpeedSync" mamy kontrolę nad nazewnictwem plików i synchronizacją danych pobranych przy pomocy innych usług z odtwarzacza do komputera.


Angielski - Mówisz i Rozumiesz

"Angielski - Mówisz i rozumiesz" to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Program skutecznie uczy 1500 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców!


BSPlayer 2.26.956 PL

BSplayer to świetny odtwarzacz multimediów przeznaczony do pracy pod systemem Windows. Potrafi odtworzyć najpopularniejsze formaty plików video (avi, asf, dat, wmv, mpeg itd.) oraz plików muzycznych (wav, mp3). Aplikacja została stworzona na użytek prywatny, ale jej zalety spowodowały że szybko została wypuszczona w świat. Najnowsza wersja potrafi w pełni obsłużyć napisy, skórki, technologię przenieś i upuść oraz posiada wiele innych użytecznych opcji.


Create Ringtone 4.96

Z programem "Create Ringtone" w łatwy sposób możesz stworzyć dzwonek dla twojego telefonu, korzystając z dowolnego źródła muzyki, pliku dźwiękowego czy płyty kompaktowej. Program umożliwia nie tylko tworzenie i przesyłanie dzwonków, ale synchronizację telefonu z komputerem i transmisję wszelkiego rodzaju dokumentów i multimediów. Aplikacja obsługuje interfejsy IrdA, Bluetooth, USB ale także transfer przez WAP dzięki specjalnie udostępnionej usłudze serwerowej.


E-Tuner 4.35

Dzięki tej Polskiej aplikacji w bardzo łatwy i szybki sposób będziemy mogli wybrać z listy oraz odsłuchać najlepszych internetowych stacji radiowych oraz przechwycić obraz z kamer internetowych i stacji telewizyjnych. Jakby tego było mało, program również bez problemu poradzi sobie z filmami oraz muzyką z naszego dysku twardego.


eXtreme Movie Manager 7.0.6.6

eXtreme Movie Manager to chyba najbardziej zaawansowany program katalogujący zasoby filmowe. Aplikacja automatycznie zorganizuje twoje kolekcje filmów przeszukując w tym celu dyski twarde, płyty CD/DVD itd. Poda dokładne dane dotyczące odtwarzanych filmów jak bitrate, używane kodeki, rozdzielczość oraz samodzielnie pobierze okładki, trailery i wszelkie inne dostępne dodatki z internetu.


eXtreme Movie Manager 6.8.3.0 PL

eXtreme Movie Manager to chyba najbardziej zaawansowany program katalogujący zasoby filmowe. Aplikacja automatycznie zorganizuje twoje kolekcje filmów przeszukując w tym celu dyski twarde, płyty CD/DVD itd. Poda dokładne dane dotyczące odtwarzanych filmów jak bitrate, używane kodeki, rozdzielczość oraz samodzielnie pobierze okładki, trailery i wszelkie inne dostępne dodatki z internetu.


FL Studio 7 RC6

FL Studio to wirtualne studio nagrań, pozwalające na stworzenie kompletnego utworu od kompozycji, przez miks i zgranie. Jest otwartym środowiskiem, pozwalającym na pełną modyfikację, dodawanie nowych brzmień, łączenie z innymi programami. Dostępne są efekty działające w czasie rzeczywistym: pogłos, kompresor, korektor graficzny, distortion, phaser, flanger, bass boost, delay line i inne.


iRadio 1.5

Program umożliwia słuchanie stacji radiowych nadającyh w internecie. Posiada wyszukiwarkę stacji radiowych, możliwość nagrywania muzyki z radia i późniejszego jej nagrania na płytę. Nagraną muzykę możemy dzielić na oddzielne utwory. Ciekawym rozwiązaniem jest zaimplementowana w programie przeglądarka internetowa z zintegrowaną wyszukiwarką linków prowadzących do strumieni radiowych.<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane