eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 78
Ogólnie odwiedzin: 15,425,027
Dzisiaj odsłon: 87
Ogólnie odsłon: 20,446,134

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Obróbka audio

1st Audio Splitter Extractor 1.25

"1st Audio Splitter Extractor" to łatwy w obsłudze edytor audio, za pomocą którego można wydzielić ścieżkę dźwiękową z pliku video, np. z pliku avi do pliku mp3. Edytor umożliwia dzielenie plików dźwiękowych na kilka mniejszych, udostępniając podgląd na bieżąco, a także zmianę formatów i kompresję. "1st Audio Splitter Extractor" obsługuje takie formaty jak avi,mpeg,asf,wmv.


Absolute Sound Recorder 3.5.8

Mały oraz prosty programik dzięki któremu będziemy mogli zgrywać dźwięk np. z mikrofonu, oraz zapisywać go do takich formatów jak MP3, WAV lub WMA. Aplikacja pozwala na zapisywanie dźwięku z głośników, mikrofonu, radia internetowego czy innych urządzeń.


ACID Music Studio 7.0a

Jest to bardzo ciekawa aplikacja, przeznaczona dla początkujących użytkowników którzy chcą tworzyć muzykę. Aplikacja pozwala zarówno tworzyć muzykę od podstaw, jak i miksować bądź edytować kawałki które już zostały stworzone w formacie MP3 oraz WAV.


ACID Pro 6.0d

Aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki dla osób które zajmują się tym już profesjonalnie. Program pozwala na tworzenie muzyki od początku, oraz miksowanie oraz edycje kawałków już utrzorzonych. Program posiada trudny interfejs, jednak zapewnia on wiele opcji edycji oraz filtrów które są przydatne dla tego typu oprogramowania.


ACID Pro 6.0d

Doskonałe narzędzie do tworzenia własnych utworów muzycznych. Aplikacja pozwala na miksowanie utworów oraz oprawę dźwiękową. Program jest popularny wśród realizatorów produkcji filmowej, radiowej oraz telewizji ze względu na wysoką jakość tworzonych kompozycji.


ACID XPress 5.0a build 152

Aplikacja przeznaczona do tworzenia muzyki dla osób które zajmują się tym już profesjonalnie. Program pozwala na tworzenie muzyki od początku, oraz miksowanie oraz edycje kawałków już utrzorzonych. Program posiada trudny interfejs, jednak zapewnia on wiele opcji edycji oraz filtrów które są przydatne dla tego typu oprogramowania.


Adobe Audition 2.0.5307.1

"Adobe Audition" to zaawansowane oprogramowanie do edycji dźwięku, nagrywania wielościeżkowego, miksowania i nie tylko. Przy pomocy "Adobe Audition" można tworzyć własną muzykę, nagrywać i miksować instrumenty, stworzyć spot lub reklamę, czy przygotować ścieżkę dźwiękową dla filmu. Aplikacja obsługuje wirtualne instrumenty VSTi, nowa wersja posiada ulepszony edytor wielościeżkowy, ulepszony widok widma akustycznego i nowe widoki.


APE Ripper 3.8.6

"APE Ripper" to narzędzie pozwalające na konwersję, dzielenie (split) i łączenie (join) plików audio w formacie APE. Program umożliwia konwersję długiego pliku dźwiękowego API do postaci kilku krótszych plików w formacie MP3. Aplikacja obsługuje również formaty takie jak: WAV, MP2, VOX, G726, G723, umożliwia zachowanie zawartości ID3 i dostosowanie wszystkich podstawowych parametrów kompresji MP3.


Ashampoo MP3 AudioCenter 1.7

Dzięki Ashampoo MP3 AudioCenter jest kombajnem dzięki któremu będziemy mogli edytować, konwertować oraz katalogować wszystkie nasze pliki muzyczne. Program posiada szeroki wachlarz możliwości oraz modułów dzięki którym będziemy w stanie szybko wykonywać poszczególne polecenia.


Audio To Video Mixer 3.1

Audio to Video Mixer to narzędzie do obróbki i montażu audio-video, pozwala na przykład na dodanie ścieżki dźwiękowej do filmu video, tak samo jak narracji czy też wielu ścieżek audio jednocześnie. Program obsługuje takie formaty audio jak: WAV, MP3, WMA, AC3, OGG, MPA, MP2, AU, AIF, SND, oraz następujące formaty video: MPEG, VCD, AVI, WMV, ASF, OGM, DIVX, DAT etc.<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane