eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 274
Ogólnie odwiedzin: 15,526,641
Dzisiaj odsłon: 292
Ogólnie odsłon: 20,551,891

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Obróbka video

#1 Video Converter 4.2.2
#1 Video Converter jest prostym i przyjemnym w obsłudze programem służącym do obróbki video. Aplikacja obsługuje formaty AVI, MPEG1,MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV oraz ASF.

Acala 3GP Movies Free 2.5.9

"Acala 3GP Movies Free" to aplikacja służąca do edycji obrazu video i konwersji formatów zapisu z typowych dla stacjonarnych komputerów do formatów wykorzystywanych przez urządzenia przenośne lub do publikacji w Internecie. Program obsługuje takie formaty jak avi, divx, xvid, mpeg, vob i 3gp. Dzięki "Acala 3GP Movies Free" można w łatwy sposób skonwertować zawartość płyty DVD-Video do postaci, której odtworzenie możliwe będzie na telefonie komórkowym.


All Media Fixer 6.1

Przydatny program do naprawiania uszkodzonych plików audio i wideo. Aplikacja potrafi zreperować plik, który nie daje się odtworzyć, przenieść lub nie został do końca ściągnięty. Aplikacja obsługuje następujące formaty plików: WMV, ASF, WM, ASX, AVI, VOB, MPG, MPEG, WMA, RM, MP3, MP2, MP1, MPA, MPGA, , MPA, DAT, WAV, JPEG, BMP. Producent określa skuteczność programu na 82.8% do 97.6%. W niezarejestrowanej wersji pojawia się duża ilość reklam.


All Media Fixer 8.1

"All Media Fixer" to aplikacja służąca do naprawy uszkodzonych plików audio lub video. Program potrafi naprawić pliki z uszkodzonym nagłówkiem, pliki, które nie zostały do końca pobrane z Sieci i są niekompletne, pliki które zostały uszkodzone w wyniku awarii nośnika. Program obsługuje takie formaty zapisu jak: WMA, WMV, ASF, WM, ASX, AVI, DIVX, XVID ,VOB, RM, MP3, MP2, MP1, ?MPA, MPGA, MPG, MPEG, MPA, DAT, WAVE, JPEG oraz BMP.


All Video Joiner 3.9

"All Video Joiner" to program pomocny w momencie gdy użytkownik potrzebuje połączyć szereg kilku bądź więcej filmów video w jeden większy. Program umożliwia łączenie plików video różnych formatów, takich jak AVI, DivX, MP4, Mov, MPEG, WMV, czy ASF pozwalając na odtwarzanie pliku wyjściowego na takich urządzeniach jak PlayStation Portable czy Apple iPod.


All Video Joiner 1.9.0

Niewielki i prosty w użyciu program, który umożliwia łączenie nieograniczonej liczby plików wideo (avi, mpeg, wmv) w jedną całość. Oprócz tego aplikacja udostępnia opcję przestawiania kolejności plików oraz ustawiania wielu parametrów filmu np. rodzaj kompresji. Dużym udogodnieniem dla użytkowników będzie to, iż program pozwala łączyć pliki w różnych formatach.


Allok Video Joiner 1.6.6

Allok Video Joiner to aplikacja wykorzystywana w celu połączenia kilku mniejszych plików video w jedna całość. Do łączenia możemy wykorzystywać pliki w różnych formatach m.in. AVI, Divx, XviD, MPEG I/II, VOB, DAT, ASF czy WMV. Program nie wprowadza ograniczeń, co do ilości łączonych plików, dlatego możemy „zklejać” nawet kilkadziesiąt filmów. Doskonale przygotowany intuicyjny interfejs i szybkość działania to niewątpliwie najważniejsze atuty tego programu.


Allok Video Splitter 2.2

Program umożliwiający dzielenie bardzo dużych plików video na mniejsze części. Aplikacja współpracuje z dowolnym formatem zapisu video. Podczas dzielenia pliku możemy zdefiniować, w jakim formacie mają zostać zapisane części, jaki kompresor dźwięki i obrazu ma zostać wykorzystany oraz w jakiej rozdzielczości mają być wyświetlane filmy. Program posiada niezwykle prosty w obsłudze interfejs graficzny, jedynym minusem jest brak polskiej wersji językowej.


Amor Video Joiner 2.2.2

Narzędzie, które pomoże Ci w połączeniu ze sobą kilku plików video. Program pozwala łączyć dowolną ilość plików w dowolnych formatach. W takim przypadku aplikacja tworzy plik o zdefiniowanym przez użytkownika formacie. Świetnym rozwiązaniem zastosowanym w programie jest możliwość uprzedniego przeglądnięcia momentu przejścia pomiędzy łączonymi sekwencjami tak, aby wykonać wszystko tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Aplikacja posiada przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.


AutoGK (Auto Gordian Knot) 2.53 Beta

Auto Gordian Knot jest narzędziem dzięki któremu będziemy mogli rippować filmy w formacie DVD do formatu DivX lub XviD. Program jest bardzo szybki i zapewnia wysoką jakość konwertowanych plików. Aplikacja posiada najlepsze filtry audio dzięki którym głos będzie najwyższej jakości.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane