eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 429
Ogólnie odwiedzin: 15,548,052
Dzisiaj odsłon: 561
Ogólnie odsłon: 20,574,325

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Odtwarzacze audio

AC3Filter 1.46 stable PL 1.46 stable

Korzystając z tego narzędzia lub też filtra, możemy odtwarzać pliki mp3 w formacie znanym jako ac3. Program posiada wiele opcji dzięki którym będziemy mogli usprawniać nasz dźwięk, dodatkowo program bardzo dobrze radzi sobie z wspieraniem dźwięku wielokanałowego. To dopiero początek, program potrafi również usprawniać basy lub też normalizować dźwięk.


ALSong 1.52 PL

"ALSong" to odtwarzacz plików MP3, ale nie tylko, jest to program pozwalający na wyświetlanie tekstu piosenek, dzięki czemu doskonale nadaje się np. na lekcje muzyki. Baza programu zawiera ponad milion synchronizacji dla piosenek różnych gatunków. Program posiada szereg funkcji takich jak zwolnienie prędkości odtwarzania w celu wyłapania niuansów głosu, program wspomaga także organizowanie i wyszukiwanie muzyki.


ALSong PL 1.53

Bardzo ciekawy program, szczególnie dla osób które lubią sobie pośpiewać. Dzięki tej aplikacji oprócz zwykłego odtwarzania piosenek, program oferuje również możliwość pobierania oraz wstawiania do specjalnego okna tekstu piosenek. Aplikacja pozwala również na tworzenie własnych albumów muzycznych. Dodatkowo oferuje również możliwość zmiany tempa piosenki.


Apollo 37zu

Banalnie prosty w użyciu odtwarzacz plików audio. Program współpracuje z wieloma formatami zapisu dżwięku m.in. MP2, MP3 czy WAV. Ogromnym atutem aplikacja jest doskonały generator oraz edytor playlist. Stworzone playlisty mogą być wyświetlane w stylu drzewa dzięki temu mamy dostęp do wszystkich odnośników jednocześnie. Program prezentuje dodatkowo informacje na temat wybranego pliku wyświetlając m.in. długoś utworu, częstotliwość dźwięku oraz rozmiar pliku. Aplikacja może również odtwarzać internetowe stacje radiowe.


Apollo 37zz

Jest to darmowy i bardzo prosty odtwarzacz multimedialny, który w swojej ofercie da nam szybką możliwość odtworzenia plików w formacie MP2, MP3 i WAV. Jak każdy szanujący się odtwarzacz, Apollo 37zz został wzbogacony w możliwość tworzenia oraz edytowania playlist, dodatkowo możemy sprawdzać ile czasu trwa utwór i ile zostało do końca odtwarzania.


Ashampoo Media Player+ 2.03

Odtwarzacz multimedii znanej oraz cenionej firmy Ashampoo. Program z łatwością radzi sobie ze wszelkimi dostępnymi formatami zarówno audio jak i video, dodatkowo dzięki tej aplikacji możliwe jest tworzenie dynamicznych playlist, a nawet ich nagrywanie na dysk CD. Dodatkowo aplikacja posiada bardzo ciekawy oraz estetyczny układ graficzny.


AtomixMP3 2.3

Aplikacja chociaż banalna, jest bardzo znana w swoim kręgu, bowiem jest to najlepszy program dzięki któremu, będziemy mogli symulować skrecze na płytach winylowych, które będą odtwarzać wyznaczoną muzykę w formacie mp3.


aTunes 1.9.0

aTunes jest programem przeznaczonym do tworzenia, edytowania i odtwarzania plików audio. Aplikacja posiada szereg bardzo ważnych modułów dla plików mp3, między innymi możliwość edytowania tagów w formacie ID3. aTunes charakteryzuje się bardzo ładnie wykonanym i do tego banalnym w obsłudze interfejsem.


CDmax 2.0.3

CDmax nie jest rozbudowaną aplikacją do odtwarzania muzyki, jednak dzięki niej, będziemy mogli w szybki oraz łatwy sposób odtwarzać pliki muzyczne z płyt audio CD. Aplikacja została głównie stworzona dla osób które posiadają starsze oraz wolniejsze komputery.


CoolPlayer Build 216

CoolPlayer to w pełni darmowy odtwarzacz plików muzycznych dla Windows. Obsługuje wiele formatów, ma niewielkie rozmiary i jest bardzo szybki. Możemy dowolnie modyfikować jego wygląd za pomocą pokaźnego zbioru skórek. Aplikacja jest publikowana na licencji GNU General Public License.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 5 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane