eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Niedziela, 31 Maj 2020
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 194
Ogólnie odwiedzin: 13,250,209
Dzisiaj odsłon: 199
Ogólnie odsłon: 18,016,370

Partnerzy
gry

Download


Download » Multimedia » Odtwarzacze video

Adobe Media Player 1.0.391096

Aplikacja stworzona z myślą o odtwarzaniu plików w formacie AIR. Ten program jest bardzo rozbudowany bowiem oprócz odtwarzania oferuje również, pobieranie, oraz wyszukiwanie kanałów TV w internecie. Dodatkiem do całości jest możliwosć zapisu obrazu w HD - High Definition.


ALLPlayer 2.4.0 PL

ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB). Oczywiście odtwarza także filmy DVD. W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na systemowego Media Playera, ale korzysta bezpośrednio z bibliotek DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film bez ryzyka, że w konkretnym przypadku nam się to nie uda. Ponadto ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki potrzebne do odtworzenia pliku i w razie potrzeby pobiera je z internetu, a także umożliwia integrację z syntezatorem mowy dzięki czemu możemy zapewnić sobie czytanie napisów w filmach.


ALLPlayer V2.1 Full PL

ALLPlayer Full to najbardziej rozbudowana wersja jednego z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB). Oczywiście odtwarza także filmy DVD. W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na systemowego Media Playera, ale korzysta bezpośrednio z bibliotek DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film bez ryzyka, że w konkretnym przypadku nam się to nie uda. Ponadto ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki potrzebne do odtworzenia pliku i w razie potrzeby pobiera je z internetu, a także umożliwia integrację z syntezatorem mowy dzięki czemu możemy zapewnić sobie czytanie napisów w filmach.


ALLPlayer V2.1 PL

ALLPlayer to jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych potrafiących wyświetlać napisy w języku polskim, we wszystkich popularnych formatach z możliwością ustawienia dowolnej czcionki i formatowania tekstu. Jest pierwszym odtwarzaczem, który posiada funkcję IQ Tekst, która analizuje tekst napisów pod kątem czasu ich wyświetlania na ekranie i optymalizując go tak by widz zdążył przeczytać każdą kwestię. AllPlayer obsługuje szereg formatów audio i video, ułatwia także wyszukiwanie w Sieci brakujących dekoderów.


ALLPlayer 3.1

ALLPlayer to kultowy program do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (np. DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB...). Oczywiście odtwarza także filmy DVD.
Ponadto ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki potrzebne do odtworzenia pliku i w razie potrzeby pobiera je z internetu. Program umożliwia integrację z aplikacją do syntezy mowy (LEKTOR) dzięki czemu może czytać napisy w filmach.


ALLPlayer + Ivona 2.3.L

ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach multimedialnych (DIVX/AVI/MPG/MP3/RMVB). Oczywiście odtwarza także filmy DVD. W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na systemowego Media Playera, ale korzysta bezpośrednio z bibliotek DirectX, dzięki czemu przy jego pomocy można odtworzyć każdy film bez ryzyka, że w konkretnym przypadku nam się to nie uda. Ponadto ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki potrzebne do odtworzenia pliku i w razie potrzeby pobiera je z internetu. Integracja z syntezatorem mowy Ivona daje nam możliwość słuchania głosu lektora czytającego napisy do filmu.


ALLPlayer + Expressivo DEMO głos Ewa 3.1 L

Chyba najbardziej znany Polski program do odtwarzania plików multimedialnych. Program posiada wiele walorów takich jak możliwość odtwarzania płyt DVD, możliwość darmowego pobierania sterowników których nie mamy w naszym systemie operacyjnym. Do tego plusem jest stabilność, surowa optymalizacja oraz świetna funkcjonalność programu. Aplikacja dodatkowo posiada własny zestaw skórek. Dodatkowo ta wersja posiada lektora dla osób które potrzebują takiego dodatku.


ALLPlayer PL 3.1

Chyba najbardziej znany Polski program do odtwarzania plików multimedialnych. Program posiada wiele walorów takich jak możliwość odtwarzania płyt DVD, możliwość darmowego pobierania sterowników których nie mamy w naszym systemie operacyjnym. Do tego plusem jest stabilność, surowa optymalizacja oraz świetna funkcjonalność programu. Aplikacja dodatkowo posiada własny zestaw skórek.


ALShow 1.5 beta1

ALShow - to bezpłatny odtwarzacz filmów na strona www. Program ma wbudowane kodeki dzięki czemu nie musisz ponownie ściągać kodeków. Program umożliwia zapisywania odtwarzanych na stronach internetowych filmów, jak i muzyki.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta kliknij tutaj by się zarejestrować: REJESTRACJA


AnyDVD 6.3.0.0

AnyDVD jest przydatną aplikacją stworzoną dla systemu Windows, która usuwa zabezpieczenia i kopiuje płyty DVD oraz HD-DVD za pomocą AnyDVD HD, a cały proces odbywa się automatycznie w tle. Wynikowa płyta DVD jest niezabezpieczona i wolna od regionalizacji, program jest też w stanie skopiować filmy chronione systemem zabezpieczeń CSS. Poza dekodowaniem płyt DVD, program ten umożliwia także ominięcie zabezpieczeń i skopiowanie chronionych płyt z muzyką.<<< Poprzednia[1] 2 3 4 5 6 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane