eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 254
Ogólnie odwiedzin: 15,526,621
Dzisiaj odsłon: 272
Ogólnie odsłon: 20,551,871

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Odzysk danych

Advanced word repair 1.2.0.0

Advanced Word Repair to narzędzie do odzyskiwania danych z zepsutych plików aplikacji MS Word. Program współpracuje z plikami Word’a począwszy od wersji 6.0, a skończywszy na 2003. Aplikacja przywróci maksymalną możliwą ilość danych i co ważne pracuje bardzo szybko. Program jest prosty w obsłudze, gdyż składa się z pięciu zakładek.


Bad CD Repair Pro 4.06

Bad CD Repair Pro  oferuje nam mozliwość odzyskania utraconych danych z uszkodzonych płyt CD. Aplikacja pozwala na skopiowanie danych z płyty CD, gdy tradycyjne kopiowanie na to nie pozwala


BadCopy Pro 3.80 Build 1108

BadCopy Pro to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych z nośników wymiennych oraz dysków twardych. Aplikacja obsługuje dyskietki 3,5 oraz 5 calowe, płyty CD i DVD oraz dyski ZIP, MO i USB. Program jest niezwykle skuteczny i w większości przypadków udaje się odzyskać uszkodzone dane. Warto zauważyć, że BadCopy Pro jest banalnie prosty w obsłudze a to za sprawą wykorzystania modułu kreatora, który przeprowadza użytkownika przez proces odzyskiwania danych.


CDCheck 3.1.13.0

Program służący do odzyskiwania danych z porysowanych nośników. Nadaje sie również jako tester czytelności płyt. Program jest bardzo prosty w uzyciu i zajmuje niewiele miejsca.


CDRoller 7.70

CDRoller to narzędzie do obsługi czytników oraz płyt CD. Główną cechą programu jest możliwość odczytu mocno porysowanych płyt. Ponadto przy wykorzystaniu programu możemy odzyskać dane z uszkodzonych płyt CD, analizować i uzyskiwać najważniejsze informacje o nośniku, testować sprawność płyty, zapisywać ścieżkę dźwiękową do pliku mp3 oraz katalogować płyty.


Data Disc Recovery 0.9.9.10

Program umożliwia odzyskiwanie danych z partycji typu FAT oraz NTFS. DDR ma wiele zalet, ale podstawową jest szybkość pracy programu, skanowanie przebiega od 2 do10 razy szybciej niż przy pomocy innych programów, a wyniki...są co najmniej takie same, a bardzo często lepsze, więc po co czekać 30 min. jak w 5 minut można mieć to samo, dla większych partycji oszczędność czasu będzie jeszcze większa.

Aplikacja odzyska dane skasowane shift-delete na partycjach FAT, pozwala także odzyskiwać dowolne fragmenty danych na dysku, przeglądać dysk według różnych kryteriów, poszukiwać danych bezpośrednio na dysku, np. możemy przeszukiwać wolne klastry szukając naszego pliku.


Digital Image Recovery 1.47 PL

"Digital Image Recovery" to bezpłatny program, który umożliwia odzyskanie usuniętych plików z kart pamięci typu Flash. Aplikacja jest kompatybilna z takimi typami kart jak: Flash Card, SmartMedia, SONY Memory Stick, IBM Micro Drive, Multimedia Card, Secure Digital Card i pozwala na odzyskiwanie plików multimedialnych w formatach: JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, Canon CRW lub też AVI, MOV, WAV.


DocRepair 2.20 Build 0720

DocRepair jest profesjonalnym narzędziem do odzyskiwania danych z uszkodzonych plików oraz dokumentów programu Microsoft Word. Program współpracuje z plikami wykonanymi w aplikacjach: Word 6.0, Word 95, 97, 2000, XP, 2003 oraz Word For Mac. Aplikacja doskonale radzi sobie z plikami, których nie da się otworzyć. Program pracuje bardzo szybko, jedynym mankamentem może być fakt iż nie obsługuje polskich znaków diakrytycznych.


Drive Rescue 1.9d

Drive Rescue umożliwia nam odzyskanie utraconych danych z dysków twardych a także z pamięci przenośnych takich jak flash lub karta USB. Jest to ostatnia z dostępnych darmowych wersji tego programu 


File Recover 6.0

File Recover to proste w użyciu narzędzie służące do odzyskiwania usuniętych danych z twardego dysku, dyskietki itp. Robi to w sposób bardzo szybki.<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane