eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 17 Styczeń 2022
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 123
Ogólnie odwiedzin: 14,668,255
Dzisiaj odsłon: 128
Ogólnie odsłon: 19,554,028

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Narzędzia testujące

3DMark Vantage 1.0.1

Najnowsza wersja oprogramowania dzięki której możliwe jest przeprowadzenie kompleksowych testów kart graficznych, jak i procesorów. Aplikacja posiada moduły które dokładnie poradzą sobie ze sprawdzeniem najnowszych kart graficznych zarówno GeForce jak i Ati. Dodatkowo program radzi sobie świetnie z testami procesorów dwurdzeniowych.


3DMark03 3.6.0

Aplikacja przeznaczona dla osób które chcą w szybki sposób przetestować możliwości swojej karty graficznej, pamięci, procesora. Wyniki są przedstawiane w odpowiednich punktach, które możemy następnie porównać z innymi sprzętami.


3DMark03 3.6.0

Wersja 2003 najbardziej popularnego programu do testowania wydajności komputera ze szczególnym uwzględnieniem wydajności karty graficznej. Dla 3DMark 2003 zalecane wymagania to: procesor 1GHz, 256MB pamięci oraz zainstalowane w systemie DirectX w wersji 9.


3DMark05 1.2.0

"3DMark05" to sztandarowy program firmy Futuremark służący do testu ogólnej wydajności obliczeniowej komputera, jak i wydajności karty graficznej i nie tylko. Program składa się z szeregu testów, które możemy uruchomić osobno, jak i w całości uzyskując na końcu dostęp do wyniku liczbowego, który możemy porównać z opublikowanymi wynikami innych systemów. Aplikacja umożliwia nie tylko test wydajności, jest pomocna również przy diagnostyce sprzętu.


3DMark06 v1.10 Basic Edition 1.10

3DMark06 jest bardzo dobrze znanym kombajnem dzięki któremu będziemy mogli przetestować naszą kartę graficzną. Tym razem dzięki tej aplikacji jest możliwe testowanie wydajności kart graficznych pod systemem Vista, oraz w technologi DirectX 10. Dodatkowo w programie przygotowane są bardzo mocne testy najnowszych modułów graficznych takich jak Pixel Shader.


AIDA32 Enterprise Edition 3.94.2

Program daje nam obraz szczegółowych informacji o aktualnym stanie komputera i systemu. Dzięki niemu możemy zrobić testy wydajności i porównywać je z innymi produktami dostepnymi z danej dziedziny  w specjalnym zestawieniu.


aTuner 1.9.82.17453

aTuner stanowi niewielkie i proste w użyciu narzędzie pozwalające na zmianę ustawień kart graficznych z rodziny nVidia GeForce, nVidia Quadro oraz ATI Radeon. Program umożliwia osiągnięcie lepszych wyników wydajnościowych poprzez umiejętnie zmiany ustawień takich jak częstotliwość taktowania oraz zaawansowanych opcji wyświetlania, takich jak tryby pracy Anti-Aliasing`u, filtrowania anizotropowego, trybów VSync, MipMap i LOD Bias.


aTuner 1.9.81.16909

Program służący do podkręcania kart graficznych firmy ATI oraz nVidia,


CPU-Z 1.42

"CPU-Z" to niewielki program diagnostyczny dostarczający szeregu informacji na temat zainstalowanego w komputerze procesora. Program wskazuje nazwę i numer seryjny, częstotliwości, mnożniki, napięcia zasilania, informacje o pamięci cache. Ponadto program potrafi diagnozować chipset płyty głównej, moduły pamięci oraz wyświetlać informacje na temat zainstalowanej wersji DirectX.


CPUCooL 8.0.6

"CPUCooL" to program diagnostyczny, pozwalający na monitorowanie temperatury i szeregu innych parametrów systemowych. Program odczytuje m.in. temperaturę procesora, poziomy napięć zasilania, prędkości obrotowe wentylatorów, a także parametry dysków twardych i temperaturę pracy dysku twardego (dzięki wsparciu dla technologii SMART), parametry kart graficznych (wsparcie dla nVidia i ATI) i nie tylko.<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane