eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 17 Styczeń 2022
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 82
Ogólnie odwiedzin: 14,668,214
Dzisiaj odsłon: 87
Ogólnie odsłon: 19,553,987

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Narzędzia plikowe i dyskowe

Acronis Drive Cleanser PL 6.0 Build 691

Jest to bardzo mocne narzędzie dzięki któremu będziemy mogli dokonać formatowania na dyskach które mają takie formaty plików jak: FAT16, 32, NTFS,Linux Swap, Ext2, Ext3, ReiserFS. Aplikacja pozwala na użycie bardzo mocnych algorytmów kasowania dzięki którym nikt nie będzie w stanie odtworzyć skasowanych plików.


Alt Commander PL 1.3-20071014

Alt Commander jest zaawansowaną przeglądarką plików, dzięki której możliwe jest przeglądanie, kopiowanie, usuwanie oraz zmiana nazwy danych plików. Dodatkowo program posiada wbudowaną przeglądarkę plików graficznych, dzięki której praca staje się o wiele przyjemniejsza. Program jako jeden z niewielu posiada również możliwość archiwizacji oraz szyfrowania danych.


Altap Salamander 2.5

Altap Salamander jest w gruncie rzeczy prostą przeglądarką plików, jednak jego dużym plusem jest możliwość dogrania wtyczek które oferują między innymi możliwość archiwizacji danych bądź też zaawansowaną przeglądarkę plików graficznych. Program posiada skromny interfejs, który przypadnie na pewno osobom które potrzebują prostego narzędzia do zarządzania plikami.


CHM Encoder 1.7

"CHM Encoder" to prosta i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na konwersję dokumentów zapisanych w formacie CHM do postaci plików HTML lub innych i umożliwienie ich odczytu lub publikacji w Sieci. Program pozwala na seryjną konwersję, potrafi konwertować kilka plików w tym samym czasie, umożliwia obsługę z linii komend jak i poprzez graficzny interfejs użytkownika.


Cobian Backup 8.0.0.162

Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych plików. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze oraz ma małe wymaganie, dzięki czemu może być wykorzystywana na słabszych komputerach.


Daemon Tools 3.47

DAEMON Tools to zaawansowane narzędzie służące do emulacji napędów optycznych przeznaczone do pracy w środowisku Microsoft Windows. Program istnieje w systemie w postaci ikona na pasku systemowym, na którą klikając prawym przyciskiem myszy uzyskujemy dostęp do menu kontekstowego, przy pomocy którego możemy tworzyć wirtualne napędy CD lub DVD wykorzystując pliki obrazów płyt takie jak ISO czy NRG.


Daemon Tools 4.10 x64

Daemon Tools jest bardzo znanym programem który specjalizuje się głównie w odtwarzaniu tak znanych formatów obrazów dyskowych jak: cue,bin, iso, ccd, bwt, mds, cdi, nrg, pdi, b5t, itp. Aplikacja ta ma możliwość emulowania aż 4 wirtualnych dysków optycznych które możemy następnie wykorzystać do odtwarzania ważnych nam obrazów dysków. Program cechuje się szybkim odtwarzaniem wirtualnych płyt.


Daemon Tools x64 Home Edition 4.09.1

DAEMON Tools to zaawansowane narzędzie służące do emulacji napędów optycznych przeznaczone do pracy w środowisku Microsoft Windows. Program istnieje w systemie w postaci ikona na pasku systemowym, na którą klikając prawym przyciskiem myszy uzyskujemy dostęp do menu kontekstowego, przy pomocy którego możemy tworzyć wirtualne napędy CD lub DVD wykorzystując pliki obrazów płyt takie jak ISO czy NRG.


Driver Cleaner 3.3

"Driver Cleaner" to aplikacja służąca do oczyszczania dysku i usuwania pozostałych elementów odinstalowanych wcześniej sterowników. "Driver Cleaner" jest przeznaczony głównie dla sterowników kart graficznych takich firm jak ATI i nVidia. Proces pełnego usunięcia sterowników, wygląda tak, że najpierw dokonuje się zwykłej deinstalacji, po czy korzystając z programu "Driver Cleaner" skanuje dysk w celu odnalezienia pozostałych elementów i ich usunięcia.


EF Commander 6.20 Pełna PL

"EF Commander" to kompleksowe i bogato wyposażone narzędzie do zarządzania plikami i folderami, zarówno dla użytkowników domowych jak i profesjonalnych. Menadżer plików "EF Commander" to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, posiada nowoczesny graficzny interfejs użytkownika umożliwiający pracę na zakładkach/kartach podobnie jak nowoczesne przeglądarki internetowe. "EF Commander" posiada zintegrowanych wiele dodatkowych funkcji takich jak odtwarzacz multimedialny.<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane