eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 3 Październik 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 11
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 2,126
Ogólnie odwiedzin: 15,363,751
Dzisiaj odsłon: 2,084
Ogólnie odsłon: 20,382,936

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Optymalizacja systemu

ATI Tray Tools 1.3.6.1044 Beta

ATI Tray Tools to małe narzędzie zmieniające ustawienia karty graficznej, a także pozwalające na jej podkręcenie. Program działa w systemowym trayu, umożliwiając szybki dostęp do najpotrzebniejszych funkcji. Aplikacja daje też możliwość za uzyskania danych na temat sterowników i samej karty: ilości i rodzaju pamięci, magistrali pamięci oraz ilość potoków renderujących.


CleanGP 4.4.3002

 CleanGP wyszukuje i usuwa ponad 140 różnych niepotrzebnych plików, utworzonych przez błedy systemu  oraz inne oprogramowania. Poza tym aplikacja posiada inne przydatne narzędzia.


DirectX 9 04.05.2007

"DirectX" to zestaw funkcji API wspomagających generowanie grafiki (dwu i trójwymiarowej), dźwięku oraz innych zadań związanych zwykle z grami i innymi aplikacjami multimedialnymi. Najczęściej wykorzystywane do obsługi grafiki w grach komputerowych. Używane również do pisania programów do specyficznych zadań z wykorzystaniem np. grafiki trójwymiarowej (np. symulacja komputerowa itp.). DirectX jest produktem firmy Microsoft, dostępny tylko na platformę Windows oraz konsolę Xbox. Obecnie dostępna jest wersja DirectX 10, która została udostępniona wraz z premierą systemu operacyjnego Microsoft Windows Vista. Na tegorocznym Gamefast zapowiedziana została wersja jedenasta, która ma być w pełni kompatybilna z DirectX 10. DirectX 11, podobnie jak poprzednik, ma być przeznaczone wyłącznie dla Windows Vista i nowszych.


DirectX Happy Uninstall 4.02

"DirectX Happy Uninstall" to narzędzie przeznaczone do pracy w środowisku Windows 2000/XP/2003 lub Vista, służące do zarządzania zainstalowaną wersją sterowników DirectX. Program pozwala na odinstalowanie, wykonanie kopii zapasowej czy zainstalowanie niezbędnych sterowników DirectX.


EasyCleaner 2.0.6.380 PL

"EasyCleaner" to niewielki program służący do oczyszczania rejestru systemowego z błędnych wpisów. Ponadto aplikacji potrafi odnaleźć i usunąć nieaktualne pliki tymczasowe, kopie zapasowe, duplikaty plików i nie tylko. Przy pomocy "EasyCleaner" można też zarządzać aplikacjami uruchamiającymi sie podczas startu systemu. Program wyróżnia bardzo dobry interfejs użytkownika o szerokich możliwościach dostosowania do własnych potrzeb i bardzo niskie zużycie zasobów systemowych.


EVEREST Home Edition 2.20 PL

EVEREST Home Edition to program który pomoże w uzyskiwaniu informacji o systemie i komputerze. Aplikacja wyświetli wszelkie dostępne informacje na temat konfiguracji sprzętowej komputera(płyta główna, procesor, dysk twardy, karta graficzna itd.). Przydatny jest moduł diagnostyczny programu. Jeśli poszukujemy informacji o naszym komputerze, to warto sięgnąć po EVEREST Home Edition.


Fresh UI 7.99

"Fresh UI" to niewielki program narzędziowy służący do konfiguracji i optymalizacji systemu Windows. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Windows XP/2000/NT/98/95 oraz Me i umożliwia zmianę setek niedostępnych zwykle ustawień pozwalających na zwiększenie szybkości i stabilności pracy systemu. Program pozwala na zmianę wyglądu graficznego interfejsu eksploratora.


GameBoost 1.4.21.2008
GameBoost 1.10.9.2006 to program służący do optymalizacji łącza internetowego. Narzędzie zwiększa prędkość włączania poszczególnych aplikacji oraz minimalizuje czas uruchamiania systemu. Do poprawnego działania programu wymagane jest: zainstalowanie aplikacji internet Explorer w wersji 4 bądź nowszej.

MagicTweak 4.11 PL

"MagicTweak" to aplikacja stworzona do optymalizacji i personalizacji wyglądu i działania systemu Windows. Program umożliwia w prosty sposób zmianę szeregu elementów i parametrów pracy systemu, przy pomocy prostego interfejsu graficznego. "MagicTweak" jest w pełni kompatybilny z systemami Windows Vista/2003/XP/2000/Me/98 i daje dostęp do ponad 400 opcji zmiany wyglądu i funkcjonalności.


MagicTweak 3.31
Program ten optymalizuje  przeznaczona system Windows. MagicTweak 3.31pozwala nam dojść do najbardziej potrzebnych i ukrytych opcji w systemie.Zaletą jest proty interfejs.


<<< Poprzednia[1] 2 3 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane