eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Niedziela, 24 Styczeń 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,439
Ogólnie odwiedzin: 13,780,243
Dzisiaj odsłon: 1,484
Ogólnie odsłon: 18,591,647

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » Przeglądarki

ACDSee Photo Manager 10.0 Build 238

Najnowsza wersja bardzo dobrego oprogramowania do przeglądania zdjęć na komputerze. Program oferuje katalogowania fotografii, oraz prostej edycji, która umożliwia dodawanie ciemności bądź też jaskrawości zdjęciom lub po prostu polepsza ich ostrość. Aplikacja przy tworzeniu nowych efektów, daje możliwość robienia kopii zapasowych zdjęć.


ACDSee Photo Manager 8.1 Build 100

Doskonała przeglądarka plików graficznych. Aplikacja zawiera zaawansowane opcje, dzięki niej mamy również możliwość obróbki grafiki, wypalanie plików na nośniki CD/DVD oraz tworzenie miniaturek. ACDsee pozwala również na rozdzielenie zdjęć oraz przeglądanie obrazów w formatacg RAW.


ACDSee PowerPack 7.0.102 PL

"ACDSee PowerPack" to kombinacja trzech aplikacji do edycji obrazów, umożliwiająca jako pakiet dokonanie wszystkich typowych operacji na fotografiach i grafice uzyskując profesjonalnie wyglądające rezultaty. Oprogramowanie pozwala na organizowanie i współdzielenie plików graficznych, edycje i korekcje fotografii, przeglądanie fotografii i tworzenie albumów lub pokazów slajdów. Przeglądarka obsługuje ponad 50 typowych formatów, łącznie z RAW.


ACDSee Pro Photo Manager 2.0.238

Aplikacja posiada szerokie funkcje, bowiem dzięki niej możemy przeglądać zdjęcia a także do katalogować je, archiwizować, udostępniać, oraz edytować grafiki. Korzystajac z tej aplikacji będziemy mogli przeglądać ponad 110 formatów graficznych, w tym pliki RAW. Mamy również możliwość tworzenia pokazów slajdów.


ALSee v4.11 beta

ALSee - jest to przeglądarka plików graficznych, doskonala nadaje się do przeglądania zdjęć cyfrowych jak i również zwykłych obrazów. W programie jest dostępna także opcja edytowania i zapisywania zedytowanych plików. Można również za pomocą tego programu dokonać zmiany rozszerzenia plików graficznych. Jeżli potrafisz obsługiwać system Windows, to również obsługa tego programu nie powinna sprawiać CI problemu. Majac więcej zdjęć w katalogu można uruchomić pokaz slajdów składający się z wszystkich plików znajdujących się w tym katalogu.

Program wymaga bezpłatnej rejestracji na stronie producenta kliknij tutaj by się zarejestrować REJESTRACJA


AutoPics 1.1

AutoPics został w zamyśle autora stworzony do bardzo prostych celów. Dzięki tej aplikacji będziemy mogli odtwarzać dowolne zdjęcia w formacie pokazu slajdów. Wystarczy tylko wybrać lokalizację plików lub folder z plikami oraz czas przewijana się zdjęć (od 1 do 10 sekund). Aplikacja nie wymaga instalacji.


CDView 2.0

CDView jest bardzo prostą aplikacją dzięki której będziemy mogli przeglądać zdjęcia na naszych płytach CD. Program ma również możliwość przeglądania grafiki, jednak jego nacisk został położony na płyty CD/DVD bowiem ma moduły które nie męczą strasznie płyty, co nie prowadzi do jej porysowania przez laser odtwarzacza.


Click'n View 4.5.4.5

Ten program jest wielkim odtwarzaczem, w którego środowisku będziemy mogli przeglądać takie formaty zdjęć jak (.png, .gif, .jpg etc) oraz formaty audio oraz wideo takie jak (.mpg, .wmv, .mp3, .mp4). To nie wszystko, bowiem program oferuje nam również możliwość oglądania tych plików w 3D. Click'n View jest również zaopatrzony w specjalny konwerter plików.


FastStone Image Viewer 3.4

Kolejna przeglądarka zdjęć, jednak nie tak zwykła jak inne, bowiem oferuje nam takie opcję oprócz przeglądania jak np. dodawanie znaków wodnych do zdjęć. Program jest mocno rozwinięty, bowiem radzi sobie z wieloma formatami graficznymi takimi jak: BMP, JPEG, JPEG 2000, GIF, PNG, PCX, TIFF, WMF, ICO i TGA. Bardzo ciekawym pomysłem jest możliwość wysyłania zdjęć na e-mail z poziomu programu.


FastStone Image Viewer 3.5
Doskonała przeglądarka plików graficznych. Program jest prosty w obsłudze ponieważ ma bardzo przejrzysty interfejs graficzny. Aplikacja może pracować z formatami plików takimi jak: JPEG 2000, BMP, PNG, PCX, TIFF, ICO, TGA oraz WMF. ImageStone Viewer pozwala również na konwertowanie podanych typów plików oraz na wysyłanie ich przez pocztę e-mail


<<< Poprzednia[1] 2 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane