eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 3 Czerwiec 2020
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 120
Ogólnie odwiedzin: 13,252,467
Dzisiaj odsłon: 122
Ogólnie odsłon: 18,018,788

Partnerzy
gry

Download


Download » Internet

Akceleratory pobierania
Akceleratory pobierania (34)
Przeglądarki www
Przeglądarki www (32)
Klienci poczty
Klienci poczty (22)
Klienci FTP
Klienci FTP (19)
Komunikatory
Komunikatory (31)
Peer2Peer (P2P)
Peer2Peer (P2P) (56)
Peer2Mail (P2M)
Peer2Mail (P2M) (2)
Dodatki do przeglądarek
Dodatki do przeglądarek (13)
Edytory HTML
Edytory HTML (8)
Antyspamowe
Antyspamowe (2)

Online TV Player 4.0.18 PL

"Online TV Player" to aplikacja, dzięki której użytkownik może bezpłatnie oglądać telewizję na komputerze PC na całym świecie. Dostępnych jest ponad 850 programów nadawanych na żywo, ponad 1500 radiostacji, a także kilka tysięcy nagranych programów telewizyjnych oraz muzyki gotowej do pobrania. Program nie wymaga żadnego osprzętu, współpracuje z formatami Windows Media i Real Video pozwalając na odtworzenie praktycznie każdego przekazu TV z Sieci.


Pajączek 5 NxG Professional 5.6.1

Pajączek to jeden z najpopularniejszych polskich edytorów stron internetowych. Zawiera mnóstwo udogodnień i narzędzi. Wersja 5.6.1 wspiera pracę grupową oraz posiada zaawansowane narzędzia służące do edycji różnych języków (PHP, XHTML, XML, JavaScript) i zarządzania witrynami. Pajączek to doskonała propozycja ułatwiająca pracę nad stronami www.Paseczek 1.0.311

Paseczek to czytnik RSS pozwalający wyświetlać dane z serwisów informacyjnych na monitorze, od innych programów tego typu różni go to że nie wymaga poświęcania czasu na czytanie informacji, w wolnej chwili wystarczy tylko spojrzeć na paseczek i wybrać interesującą nas wiadomość.


Remote Administrator 3.0 PL

Remote Administrator jest to jeden z lepszych programów do zdalnego zarządzania komputerami poprzez internet. Aplikacja to kompletne rozwiązanie, oferujące poza podstawową usługą udostępniania zdalnego ekranu takie możliwości jak transfer plików, uwierzytelnianie z użyciem systemu bezpieczeństwa NT, zdalny dostęp z linią poleceń (Telnet) oraz możliwości dostosowania do wielu języków. Możemy przejmować kontrolę nad innymi komputerami przez sieć LAN, WAN lub połączenie modemowe. Ekran komputera którym sterujemy jest wyświetlany na pulpicie. Aplikacja jest bardzo szybka i do tego bezpieczna.


Save Flash 3.0.70 PL

Save Flash to mały program za którego pomocą możemy zapisywać animacje internetowe występujące w postaci Flash, na nasz dysk twardy. Aplikacja informuje użytkownika o dokładnych parametrach pobieranej animacji: jej rozmiarach, adresie, nazwie na serwerze. Save Flash pozwoli nam cieszyć się grami Flash uruchamianymi z własnego dysku twardego.


Screamer Radio 0.3.8 PL

"Screamer Radio" to program służący do odbioru radiostacji internetowych. Ideą towarzyszącą tworzeniu programu "Screamer Radio" było zaoferowanie łatwego i przystępnego sposobu na odbieranie przekazu z Internetu i zachęcenie do takiej formy odbioru radiostacji. Program posiada bogatą bazę adresów radiostacji internetowych, jest kompletnie darmowy i nie zawiera reklam ani spyware.


UltraVNC 1.0.2

Jest to bezpłatny system służący do zdalnego administrowania odległymi od siebie komputerami. Program daje możliwości przekazywania wirtualnego obrazu, przesyłania plików, szyfrowania. Przydatną opcją jest wbudowany czat. Warto zauważyć że możliwe jest także nawiązywanie połączeń pomiędzy komputerami znajdującymi się za NATem oraz łączenie się poprzez proxy.


URL Helper 2.72

"URL Helper" to aplikacja służąca do generowania ukrytych adresów URL w celu wskazania ich np. menadżerowi pobierania. Wiele stron internetowych udostępniających pliki audio i video ukrywa linki przy pomocy skryptów JavaScript czy ActiveX, przez co często trudno wskazać faktyczny adres pliku. "URL Helper" umożliwia uzyskanie poprawnego adresu w jednym prostym kroku, za pomocą kilku kliknięć.


WebWatchBot Website Monitoring Software 5.0.5 Build 16748

Jest to aplikacja za pomocą której w łatwy sposób sprawdzimy rzeczywistą szybkość połączenia internetowego z wybranymi przez nas stronami internetowymi. Często zdarza się że realna prędkość naszych połączeń odbiega znacząco od tej deklarowanej przez dostawcę internetu(Program będzie pierwszym krokiem do skutecznej reklamacji usługi). Aplikacja generuje bogate raporty w postaci plików HTML lub XML.


WUUP! 4.1.9.1

"WUUP!" to aplikacja pozwalająca na odbieranie przekazu radiowego i telewizyjnego przez Internet. "Wuup!" korzysta z centralnej bazy dostępnych serwisów, do której każdy, kto posiada swoje internetowe radio lub jest przedstawicielem komercyjnej rozgłośni może dodać własną stację. Aplikacja nie wymaga instalacji, choć do swojego działania potrzebuje obecności w systemie programu Windows Media Player.Poprzednia1 2 [3] 4 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane