eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Niedziela, 24 Styczeń 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,522
Ogólnie odwiedzin: 13,780,326
Dzisiaj odsłon: 1,569
Ogólnie odsłon: 18,591,732

Partnerzy
gry

Download


Download » Grafika » Konwertery

ABViewer 6.2.0.60

"ABViewer" to aplikacja służąca do przeglądania i konwersji plików wyjściowych programów z rodziny CAD. Program posiada szereg funkcji umożliwiających podstawowe operacje na obrazach, pozwala na szybkie i łatwe zarządzanie plikami, ich kopiowanie, drukowanie, także w postaci fragmentów, które można połączyć w wielkoformatowy wydruk. Program obsługuje następujące formaty: DXF, HPGL, SVG i CGM oraz PDF, BMP, EMF, JPEG, GIF i TIFF.


Acme CAD Converter 7.70

Aplikacja pozwala na konwertowanie plików wyjściowych oprogramowania z rodziny CAD, a więc m.in. DWG, DXF czy DWF do formatów takich jak PDF, WMF, JPEG, TIFF, EPS, SVG, CGM. Oprócz wykorzystania danych z programów CAD w innych aplikacjach, przesyłania ich przez Sieć i dalszej obróbki, program wspomaga także drukowanie.


Acme CAD Converter 7.6

Program przeznaczony do konwertowania takich plików jak CAD: DXF, DWG, DWF na pliki BMP, WMF, GIF, JPEG, TIFF, PNG, TGA, PCX, DXF, DWG, SVG, SVGZ, CGM, EPS, PDF, PLT, HGL. Aplikacja ma również możliwość tworzenia tego automatycznie. Dodatkowo dostajemy bardzo miły interfejs który szybko pozwoli nam na konwertowanie.


Acme TraceArt 3.81

Specjalne narzędzie, które swoją prostotą oczaruje nie jednego grafika. Dzięki tej aplikacji możliwe jest konwertowanie takich formatów plików jak: BMP, JPG, TGA, TIF, PCX etc. Bardzo miłym zaskoczeniem jest również możliwość konwertowania plików DXF - które przeznaczone jest do tworzenia formatów CADowskich.


ASCII Art Maker 1.4

ASCII Art Maker pozwala konwertować grafikę rastrową i pliki typu BMP lub JPEG do postaci grafiki "ASCII Art" a więc pliku tekstowego wykorzystującego znaki ASCII. Aplikacja daje możliwość wyboru rodzaju znaków lub wybór losowy, zmianę wielkości czcionki i koloru tła. Program umożliwia także eksport do postaci dokumentu HTML i publikacje efektu prac w Sieci.


Flash2X EXE Packager 2.1.0

"Flash2X EXE Packager 2.1.0" to aplikacja pozwalająca na konwersję plików Flash SFW do postaci plików wykonywalnych EXE. Program umożliwia konwersję kilku animacji SWF do pojedynczego pliku wykonywalnego, którego uruchomienie odtworzy je wszystkie po kolei. Program oferuje szereg opcji dla designer`ów, takich jak możliwość ustawienia uprawnień do pobierania plików na dysk. Stanowi łatwe narzędzie do dystrybucji animacji czy gier Flash.


Foto Batch 5.0.3.6420

FotoBatch to funkcjonalny program do zmiany formatów i obróbki obrazów. Pozwala na seryjną konwersję grupy plików przy użyciu tzw. skryptów, w których definiujemy zmiany jakie chcemy wprowadzić dla każdego z plików. Program oferuje trzydzieści podstawowych funkcji obróbki obrazu takich jak zmiana wielkości, obracanie, rozmycie i wyostrzanie, znak wodny itp. Program pozwala również na tworzenie pokazów slajdów i plików PDF.


Graphics Converter Pro 6.52

Graphics Converter Pro jest doskonałym konwerterem plików graficznych. Aplikacja posiada filtr obrazu, wyostrzanie, balans koloru oraz. Program ma wbudowane 13 różnych efektów dzięki którym możemy udoskonalić swoje dzieło.


JPG Kompresor 1.0

Jest to małe, darmowe narzedzie do kompresowana Bitmap (BMP) w pliki graficzne JPG.


RasterVect 10.9

RasterVect jest narzędziem służącym do kowersji grafiki rastorowej na wektorową. Aplikacja pozwala na zapisywanie plików w formatach DXF, WMF, EMF oraz EPS. Chociaż szata graficzna nie wygląda za ciekawie program jest bardzo dobry do konwersji grafiki.Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane