eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 371
Ogólnie odwiedzin: 15,547,994
Dzisiaj odsłon: 491
Ogólnie odsłon: 20,574,255

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia » Wygląd systemu

Alarm Master 4.23

Alarm Master jest słabszą wersją swojego brata który został rozwinięty w nazwie o wersję Plus. Jednak sam program posiada prawie tyle samo funkcji, bowiem alarm możemy ustalić w takich formatach jak dźwięk MP3, MPG, AVI. Dodatkowo w tej wersji, jak i bogatszej, ilość skórek jest tak sama, więc jeśli chodzi o dostosowywanie tej aplikacji do pulpitu nie jest trudno.


Alarm Master Plus 4.23

Alarm Master Plus jest dodatkiem pulpitowym, który jest w formie zegarka, posiada on wiele ciekawych skórek, tak więc łatwo dostosować go do swojego pulpitu. Program ma możliwość ustawienia paru typów alarmu, dodatkowo dźwięk alarmu można ustalić poprzez takie pliki jak MP3, MPG, AVI. Aplikacja posiada bardzo dobrze rozwinięty system konfiguracyjny.


AlienGUIse Theme Manager

Dzięki tej aplikacji będziemy mogli w bardzo prosty sposób zmienić takie parametry kosmetyczne naszego windowsa jak nowe okna, ikony itp. Aplikacja jest stworzona na podstawie znanego i cenionego programu Object Desktop . Aplikacja oprócz możliwości pełnej edycji, posiada 5 skórek domyślnych które możemy użyć w bardzo szybki sposób.


AllWallpapers 2.1

"AllWallpapers" to aplikacja do zarządzania tapetami pulpitu. Program pozwala na zmianę tapet nie tylko na ekranie komputera PC, ale także przygotowanie plików z tapetami dla urządzeń przenośnych, telefonów komórkowych, palmtop`ów czy konsol typu PlayStation Portable. Program jest bardzo łatwy w obsłudze dzięki przystępnemu interfejsowi użytkownika.


Amazing clock 7.0

Amazing clock jest po prostu komponentem pulpitowym w postaci nowoczesnego zegara który dodatkowo posiada parę funkcji. Dużym plusem tej aplikacji jest możliwość szczegółowego dostosowywania zegara do pulpitu, dodatkowym plusem jest również powiadamianie głosowe o przejściu do nowej godziny lub nowego dnia.


Bee Icons 4.0.2.3

"Bee Icons" to program służący do zarządzania ikonami, pozwala na zastąpienie praktycznie każdej ikony w naszym systemie dowolną inną. Dzięki programowi można zmienić wygląd ikony "Menu Start", czy ikon dysków i napędów w "Moim Komputerze" lub nawet ikon wybranych folderów! Aplikacja umożliwia indywidualne zmiany ikon, bądź użycie całych schematów i pozwala na zmianę ponad 250 ikon znajdujących się w systemie Windows XP.


Big Free Clock 1.1

"Big Free Clock" to program umożliwiający wyświetlenie bieżącego czasu na pełnym ekranie komputera. Program pozwala na wybór pomiędzy systemem 12 i 24-godzinnym, pracę na pełnym ekranie jak i w zminimalizowanym oknie, obsługuje systemy wielo-monitorowe, automatycznie dostosowuje wielkość czcionki do wielkości i rozdzielczości monitora, umożliwia także zmianę obrazu tła.


Blue Screen Manager 1.00 PL

Narzędzie o nazwie "Blue Screen Manager" służy do zarządzania wyglądem komunikatów błędów krytycznych, popularnie zwanych "niebieskim ekranem" występujących w systemach rodziny Windows. Program pozwala na edycję koloru tekstu i koloru tła. Program instaluje się w systemie jako rozszerzenie "Panelu Sterowania".


Clock Tray Skins 4

Dzięki programowi "Clock Tray Skins" można w szybki i łatwy sposób zmienić sposób wyświetlania godziny na pasku systemowym komputera. Program umożliwia wybór z ponad 130 stylów wyświetlania czasu. Aplikacja współpracuje z systemami Windows XP i Windows Vista.


CubeDesktop 1.2 1.2

Program dzięki któremu będziemy mogli mieć parę wirtualnych pulpitów. Program symuluje animację która została zapoczątkowana dla systemów Linuxowych, teraz dostępne jest to na platformie Windows. Program ma możliwość paru sekwencji przełączania pulpitów, dodatkowo każdy pulpit może być chroniony hasłem które definiujemy dla każdego pulpitu oddzielnie.<<< Poprzednia[1] 2 3 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane