eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 308
Ogólnie odwiedzin: 15,547,931
Dzisiaj odsłon: 423
Ogólnie odsłon: 20,574,187

Partnerzy
gry

Download


Download » Narzędzia

Archiwizacja
Archiwizacja (22)
Defragmentacja
Defragmentacja (3)
Odzysk danych
Odzysk danych (17)
Narzędzia testujące
Narzędzia testujące (23)
Katalogowanie haseł
Katalogowanie haseł (4)
Narzędzia plikowe i dyskowe
Narzędzia plikowe i dyskowe (30)
Optymalizacja pamięci RAM
Optymalizacja pamięci RAM (4)
Optymalizacja systemu
Optymalizacja systemu (32)
Wygląd systemu
Wygląd systemu (23)
Narzędzia programistyczne
Narzędzia programistyczne (28)

CCleaner 1.40.520

CCleaner pomoże oczyścić dysk ze zbędnych plików. To darmowe narzędzie sprawi że system będzie działał szybciej i wydajniej, a na dysku twardym zwolni się wiele miejsca. Program usunie tymczasowe pliki znajdujące się na dysku, opróżni kosz i dokona wielu innych operacji które przyspieszą działanie systemu.


12Ghosts ShutDown 8.11

"12Ghosts ShutDown" to prosta i łatwa w użyciu aplikacja pozwalająca na zaprogramowanie włączania i wyłączania komputera w określonym czasie. Aplikacja wyróżnia się tym, że automatycznie zamyka otwarte aplikacje, może także dokonać kopii bezpieczeństwa wybranych danych. Oprócz typowego włączania i wyłączania komputera, które można zaprogramować na początek i koniec pracy, program pozwala na wylogowanie i zalogowanie jako inny użytkownik, ponowne uruchomienie komputera czy przejście w stan hibernacji.


2+2 PL 2.1a2

2+2 jest aplikacją która wprowadzi nasze dzieci w świat liczb matematycznych. Dzięki tej aplikacji nasze dzieci będą poznawały dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. 2+2 jest aplikacją która zarówno przyda się do domu, jak i do szkoły. Program posiada miły interfejs, przygotowany tak aby nauka dla dziecka była przyjemna.


3D Driving-School 5.1

Dzięki tej aplikacji, będziemy mogli w bardzo dobry sposób przejść przez symulacje egzaminu na prawo jazdy. Egzamin który jest dostępny, jest wyposażony we wszystkie prawa jakie są na prawdziwych egzaminach. Tak więc jeśli nie zapalimy świateł, lub nie zatrzymamy się przed przejściem, to na pewno oblejemy.


3d-Analyze 2.36

Korzystając z tej aplikacji, będziemy mogli symulować wszystkie dostępny moduły które dostępne są w nowszych kartach graficznych. Dla przykładu posiadając kartę graficzną Geeforce 2 MX zagramy w grę wymagającą technologii Pixel shader2. Program jest przeznaczony dla osób, które wymagają wsparcia software dla swoich słabszych kart graficznych, aby móc grać w nowsze gry.


3d-Analyze 2.34

Jest to starsza wersja, silnika który wspiera wszystkie słabsze komputerowe karty graficzne. Dla przykładu posiadając kartę graficzną Geeforce 2 MX zagramy w grę wymagającą technologii Pixel shader2. Program jest przeznaczony dla osób, które wymagają wsparcia software dla swoich słabszych kart graficznych, aby móc grać w nowsze gry.


3DNA 1.1

3DNA zmienia sposób w jaki użytkownik posługuje się system Windows czy pracuje z przeglądarką internetową wprowadzając trójwymiarowy interfejs użytkownika. Interfejs ma postać wirtualnego świata, program umożliwia wybór spośród szeregu odmiennych środowisk. Aplikacja nie zastępuje systemu Windows, jest jedynie nakładką na system. Jej autorzy porównują wprowadzenie tego rozwiązania do przeskoku z linii komend DOS do interfejsu graficznego Windows. 3DNA zmienia w sposób diametralny charakter korzystania z komputera dzięki wykorzystaniu trójwymiarowego środowiska.


ABC Backup 4.75

ABC backup to narzędzie pozwalające na zautomatyzowanie dokonywania kopii zapasowych. Pozwala na automatycznie, zaprogramowane w czasie kopiowanie danych z komputera PC na inne nośniki danych, a nawet na dyski sieciowe i zdalne serwery FTP. Efektem programu może być lustrzana kopia danych jeden do jednego zgodna z zawartością dysku lub też archiwum spakowane algorytmem ZIP zawierające pliki i foldery.


ABC Backup Pro 4.69

ABC backup w wersji Professional to narzędzie pozwalające na zautomatyzowanie dokonywania kopii zapasowych. Pozwala na automatycznie, zaprogramowane w czasie kopiowanie danych z komputera PC na inne nośniki danych, a nawet na dyski sieciowe i zdalne serwery FTP. Efektem programu może być lustrzana kopia danych jeden do jednego zgodna z zawartością dysku lub też archiwum spakowane algorytmem ZIP zawierające pliki i foldery.


AbiWord 2.5.1

Darmowy edytor tekstowy przypominający wyglądem Microsoft Word, jednak o trochę mniejszych możliwościach. Pomimo tego powinien spokojnie sprostać wymaganiom większości użytkowników. Pozwala na zaawansowane formatowanie tekstu, umieszczanie w nim grafiki, obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików tekstowych.<<< Poprzednia[1] 2 3 ...9 10 11 Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane