eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Piątek, 9 Czerwiec 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 4
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 122
Ogólnie odwiedzin: 15,244,056
Dzisiaj odsłon: 121
Ogólnie odsłon: 20,256,509

Partnerzy
gry

Download

eDownload.pl | Kerio WinRoute Firewall 6.2.1.1454
Kategoria: Download » Bezpieczeństwo » Firewall » Kerio WinRoute Firewall 6.2.1.1454
Ocena: 1.5Ocena: 1.5Ocena: 1.5Ocena: 1.5Ocena: 1.5
Ocena: 1.5 | Głosów: 4
Kerio WinRoute Firewall 6.2.1.1454
Autor: Kerio Technologies I
Strona autora: http://pobieralnia.pl/redir.ph
Rozmiar: 26.60 MB
Pobrań: 265
Dodano: 2006-05-11 16:01:19
Ocen:
Ocena: 1Ocena: 2Ocena: 3Ocena: 4Ocena: 5


Kerio WinRoute Firewall 6™ ustala nowe standardy w zakresie uniwersalności, bezpieczeństwa i możliwości kontroli dostępu użytkowników do Internetu. Zaprojektowany z myślą o sieciach korporacyjnych, zabezpiecza przed atakami z zewnątrz i wirusami oraz ogranicza dostęp do witryn WWW w oparciu o ich zawartość.

Stabilny firewall
Kerio WinRoute Firewall 6 oferuje możliwość szczegółowego definiowania zasad dotyczących całego wychodzącego i przychodzącego ruchu z Internetu. Dostępny kreator reguł pomaga w szybkim i sprawnym skonfigurowaniu firewalla.

Kerio VPN serwer i klient
Wbudowany, oparty na SSL serwer VPN, pracuje w obydwu, klient-do-serwera i serwer-do-serwera modach, umożliwiając bezpieczne połączenie oddziałów firmy i pracowników poza biurem z siecią korporacyjną przez internet.
 

Szybki dostęp do Internetu
Wsparcie dla linii DSL, modemów kablowych, ISDN, połaczeń satelitarnych,
połaczeń dial-up i sieci bezprzewodowych pozwala administratorom wdrożyć Kerio WinRoute Firewall w sieciach o dowolnej wielkości w dowolnej lokalizacji. Użytkownicy sieci mogą korzystać z wielu połączeń do Internetu.

Ochrona antywirusowa
Kerio WinRoute Firewall opcjonalnie umożliwia skanowanie przychodzącego i wychodzącego ruchu HTTP i FTP pod kątem występowania wirusów. W wersji zintegrowanej z McAfee Anti-Virus występują dodatkowe opcje, które zwiększają uniwersalność tego rozwiązania.

Filtrowanie WWW pod kątem zawartości
W środowisku korporacyjnym i edukacyjnym cenna jest możliwość zablokowania dostępu do witryn zawierających treści niepożądane lub wpływające na obniżenie wydajności pracowników. Kerio WinRoute Firewall posiada wbudowany klasyfikator
z bazą podzielonych na kategorie witryn, który działa w oparciu o technologię Cobion Orange Filter Service.

Wsparcie dla Voice over IP
Kerio WinRoute Firewall dopuszcza pracę protokołów H.323 i SIP i nie stanowi dla nich przeszkody. Dzięki zastosowaniu firewalla wyeliminowana jest konieczność publicznego ujawnienia infrastruktury VoIP w Internecie.

Wsparcie dla VPN
Kerio WinRoute Firewall wspiera NAT traversal dla prokołów IPSec i PPTP, umożliwiając bezproblemowe działanie rozwiązań VPN różnych dostawców.

Wsparcie dla UPnP
Uniwersalne Plug and Play (UPnP) w systemie Windows umożliwia aplikacjom
komunikację w Internecie. Kerio WinRoute Firewall jest zintegrowany z technologią UPnP , dzięki czemu kompatybilne z tą technologią aplikacje (np. MSN Messenger) mogą zostać natychmiast uruchomione i nie wymagają dodatkowej konfiguracji firewalla.

Inspekcja protokołów
Inspekcja protokołów pomaga upewnić się, że aplikacje z własnym protokołem (początkowo niezaprojektowanym do współpracy z firewallem) mogę być bezpiecznie używane w chronionych sieciach lokalnych. Wiele protokołów może być skanowanych, filtrowanych lub modyfikowanych, co zwiększa restrykcyjność firewalla i możliwości raportowania.

Administrowanie sieci
Konsola administracyjna może być instalowana zdalnie i zapewnia bezpieczną konfigurację z każdego miejsca sieci

Integracja z Active Directory
Wprowadzona w Windows2000 Server technologia Active Directory pozwala administratorowi centralnie zarządzać i współdzielić informacje o kontach użytkowników i zasobach sieciowych. Wsparcie dla Active Directory umożliwia Kerio Winroute Firewall dostęp do informacji o użytkownikach w czasie rzeczywistym.

 Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane