11 poprawek od MSdodał Admin
2006-10-06 16:19:00
Newsy ze świata programówMicrosoft jak zwykle poinformował tydzień wcześniej o planowanych do wprowadzenia aktualizacjach swojego oprogramowania. W sumie, w przyszłym tygodniu spodziewać można się 11 łat, co jak zauważają niektóre serwisy, będzie już trzecim w ostatnich pięciu miesiącach przypadkiem, kiedy zapowiadana liczba poprawek opisywana będzie dwucyfrową liczbą (w czerwcu i w sierpniu pojawiło się po 12 poprawek).

W przyszłym tygodniu, we wtorek, Microsoft zaprezentować ma 6 aktualizacji dla systemu Windows, 4 poprawki dla pakietu Office i ostatnią dla .Net Framework. Co najmniej po jednej z aktualizacji przeznaczonych dla systemu Windows i pakietu Office może nosić oznaczenie „krytyczne”, najwyższe z oznaczeń ważności nadawanych przez MS.

Na razie, zauważa serwis TechWeb Microsoft znajduje się na drodze do pobicia rekordowego roku 2002, kiedy to firma przedstawiła w sumie 69 łat. Razem z zapowiadanymi na przyszły tydzień jak na razie MS uraczył użytkowników 66 łatami. Na wydanie kolejnych kilku, a tym samym pobicie rekordu, pozostały jeszcze dwa miesiące.

Razem z poprawkami pojawić ma się nowa wersja narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-111.html  


Wróć · Drukuj