Gotowanie u Yahoo!dodał Admin
2006-11-03 15:11:42
Newsy ze świata programówSerwis zaczyna oferować strony poświęcone jedzeniu. Na zbiory Yahoo! Food składają się kulinarne poradniki od znanych szefów kuchni, bazy przepisów, nagrania wideo obrazujące przygotowywanie posiłków, artykuły oraz chat pozwalający pogawędzić z innymi internautami o kuchennej sztuce przygotowywania pyszności.

Partnerzy serwisu to m.in. Martha Stewart Living Omnimedia, Wolfgang Puck Worldwide, Cooks Illustrated i internetowe wersje magazynów Gourmet, Bon Appetit i Food & Wine.

Wyszukiwanie przepisów na "jedzeniowej" stronie Yahoo! możliwe jest dzięki współpracy z serwisem Allrecipes.com. Potraw można szukać ze względu na rodzaj kuchni, wybrane składniki, okazje na które mają być przygotowywane dane specjały, smak czy też typ potrawy. Dla tych, którym w kuchni nie idzie za dobrze, Yahoo! oferuje koło ratunkowe - przewodnik po restauracjach.

Strony serwisu Yahoo! Food można znaleźć tutaj. Początkowo ma być on skierowany do odbiorców amerykańskich. Na początku przyszłego roku pokaże się w innych angielskojęzycznych krajach np. w Wielkiej Brytanii, Australii czy Kanadzie by potem trafić i na inne rynki. Kto wie, może kiedyś zobaczymy tam Roberta Makłowicza albo Pascala ;).

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-186.html  


Wróć · Drukuj