Gadu-Gadu 7.5 - nowa wersja na piątkę.dodał Admin
2006-09-09 10:36:55
Newsy ze świata programówUkazała się nowa, stabilna wersja komunikatora Gadu-Gadu 7.5 z wbudowanym Gadu Radio. Wydanie wersji stabilnej kończy kilkumiesięczny okres testów i rozpoczyna zupełnie nową serię oznaczoną jako 7.5.

Wraz z serią 7.5x oficjalnie debiutuje nowe polskie radio internetowe Gadu Radio, dostępne w BETA testach. W Gadu Radio można słuchać obecnie już 10 różnych kanałów muzycznych: Impreza, House, Rock, Po Polsku, Smak 80-tych lat, We Dwoje, Eurodance 90, Disco Polo, Hip-Hop, Alternatywnie. W przygotowaniu są kolejne kanały.

Kolejnym ulepszeniem jest wprowadzenie nowej formy powiadomień o ważnych wydarzeniach związanych z Gadu-Gadu. Odtąd wszystkie istotne informacje będą przekazywane użytkownikom poprzez nowe okienko powiadomień wyskakujące na liście kontaktów. Znaczący przeskok w numeracji świadczy też o licznych usprawnieniach wprowadzonych w programie. Wprowadzone poprawki sprawiły, że nowe Gadu-Gadu działa bardziej stabilnie, a komfort i wygoda użytkowania znacznie się polepszyła.

Najnowszą, stabilną wersję komunikatora Gadu-Gadu z radiem można pobrać tutaj.
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-35.html  


Wróć · Drukuj