Nowe procesory intela na architekturze Nepalemdodał cink
2008-08-14 10:05:01
Newsy ze świata programów

Firma Intel Corporation poinformowała nie dawno, iż nowe procesory oparte na mikroarchitekturze (znanej pod nazwą kodową Nehalem) będą dumnie nosić nazwę Intel® Core™ i7.

Pierwsze modele w tym z serii Extreme będą oznaczone identyfikatorem i7 i będą rozpoznawalne jako Intel Core i7. Jest to oczywiście jeden z paru indentyfikatorów, które będą pozwalały na lepsze skojarzenie nowych produktów Intela.
Nowe procesory będą cechowały się głównie szybszym pozyskiem danym, mniejszą awaryjnością oraz stabilnością, dzięki czemu Intel będzie w stanie usprawnić rynek urządzeń mobilnych, komputerów stacjonarnych i serwerów.Logo Intel Core i7 będzie od samego początku przeznaczona dla wyższej jakości komputerów jak łatwo się domyśleć, jednak będzie również mocniejsza wersja znana jako Extreme Edition która będzie przeznaczona dla elitarnych komputerów 2009 roku.
Procesory będą oznaczane specjalnym kodem który będzie również mógł określić jak bardzo dobry produkt nabyliśmy. Wiadomo już także że pierwsze modele trafią pod koniec tego roku, bądź na samym początku przyszłego roku.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-458.html  


Wróć · Drukuj