Predator będzie dla gier prawdziwym łowcądodał cink
2008-10-23 13:43:58
Newsy ze świata programów

ASG7700 Aspire Predator, jest najnowszą konfiguracją komputerową wydaną przez Acera, który jest prawdziwym potworem. Mając tego typu sprzęt nie będzie zmartwień o możliwość grania w każdą nową grę komputerową.
ASG7700-A11 jest maszyną która w swoim wnętrzu posiada dwa wbudowane procesory Intel Core 2 Quad Q9650 które taktowane są zegarem 3GHz. Jeśli chodzi o grafikę to również mamy tutaj do czynienia z podwójną wersją karty graficznej GeForce 9800GTX z 512MB pamięci GDDR3 każda, które działają dzięki nForce 780i SLI. Karty posiadają aż 4 gniazda DVI-I tak więc użytkownik posiada możliwość podłączenia aż 4 monitorów na raz.
Jeśli jeszcze Cię to nie rusza to Predator na swojej płycie posiada jeszcze 3 sloty przeznaczone na karty PCI Express x16, dwa PCI Express x1 oraz jeden PCI Express x8. Standardem w tym sprzęcie są kości o mocy 4GB pamięci RAM, jednak można tą ilość powiększyć aż do 8GB. Można by pomyśleć iż dysk w porównaniu do wcześniejszych parametrów jest słaby, ponieważ jego powierzchnia to 1TB, jednak do komputera wejdą jeszcze dodatkowe 4 dysku.
Dodatkowo w komputerze jest zainstalowany czytnik kart pamięci który obsługuje takie formaty kart jak: CompactFlash (Type I and II), CF+ Microdrive, MultiMediaCard (MMC), MMCmobile, Reduced-Size MultiMediaCard (RS-MMC), Secure Digital (SD) Card, miniSD Card, xD-Picture Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo
Komputer jest na prawdę unikalny, wszystko dlatego że jego cena to około 2250euro, a wersja dostępna jest póki co tylko w Japonii.
 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-515.html  


Wróć · Drukuj