Nowe grafiki Quadro FXdodał cink
2008-11-17 23:18:44
Newsy ze świata programów

Koncern NVidia parę dni temu udostępnił w swojej ofercie nowe karty graficzne które pochodzą z serii Quadro FX – warto przypomnieć iż ta seria powstała specjalnie dla użytkowników którzy zajmują się tworzeniem profesjonalnych grafik komputerowych. Jednym z nowych modeli jest karta o oznaczeniu Quadro FX 370 LP, drugi produkt jest jednak zintegrowanym systemem który będzie wykorzystywany na płytach głównych - model Quadro FX 470.
Grafika Quadro FX 470 IGP jest już dostępna w laptopie który został udostępniony przez ASUSA  - oznaczenie TW100-E5 iQuadro oraz na takiej płycie głównej jak model P5N-VM WS. Chip NVidii jest zaopatrzony w  16 procesorów strumieniowych i jest kompatybilny z podstawką LGA775.
Karty Low End Quadro FX 370 LP są jednymi z produktów z serii Quadro. Ten model posiada tylko 8 procesów strumieniowych, 256 MB pamięci graficznej, złącze  jest wykonane w technologii PCI Express x16 2.0. Chłodzenie w tej karcie jest oczywiście pasywne, karta posiada tylko jedno wyjście DVI a sama karta jest naprawdę malutka dzięki czemu będzie się bardzo dobrze nadawać w każdej stacji roboczej grafika.
Warto wspomnieć iż dwa nowe modele z serii Quadro obsługują biblioteki DirectX 10 oraz OpenGL 3.0.

 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-548.html  


Wróć · Drukuj