Kiedy nowy Windows ?dodał cink
2008-11-19 00:23:04
Newsy ze świata programów

Microsoft jak zwykle próbuje narobić wokół własnych działań wiele szumu oraz hałasu, nie jest to oczywiście dla nich zgubna polityka bowiem wejście nowego, rewolucyjnego Windowsa może okazać się kolejnym przełomem, jednak czy warto wypuszczać plotki na temat premier nowego systemu ? Myślę że tak, bowiem każdy może się w odpowiednim czasie przygotować na przesiadkę, w dodatku można coraz częściej zauważać nowości na temat nowego Windowsa, więc nie trudno zdefiniować sobie w głowie samemu ile jeszcze może potrwać tworzenie tak nowoczesnego systemu.
Jeśli chodzi o daty premier to aktualnie plotki są dwie, jedną plotką jest premiera wydania systemu nie wcześniej niż w pierwszym kwartale roku 2010, drugą za to wydanie tego systemu już w drugim kwartale 2009 roku.
Warto dodać iż taktyka jest również zrozumiała i bardzo mądra ze względu na fakt iż autorzy będą w pewnym momencie chcieli przygotować swoich fanów na ew. przedłużenia w terminach, tak więc podanie wcześniej takiej informacji może jedynie ugasić pożar w wielu konfliktach ze strony użytkowników. 

adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-554.html  


Wróć · Drukuj