Yahoo! - więcej nowej pocztydodał Admin
2006-09-17 16:37:51
Newsy ze świata programówUsługa z nowym interfejsem użytkownika dostępna jest w Stanach Zjednoczonych oraz kilkunastu innych krajach. Nowość była do tej pory dostępna w formie testowej tylko wybranym amerykańskim użytkownikom. Zastosowane nowe technologie pozwalać będą teraz internautom na skorzystanie z rozwiązań upodabniających Yahoo! Mail do zwykłych aplikacji pocztowych. Nowa wersja serwisu umożliwia przykładowo podglądanie informacji zapisanych w kalendarzu oferowanym przez serwis oraz tworzenie w nim nowych wpisów bez konieczności opuszczana strony pocztowej. Pocztę zintegrowano też z mapami oraz informacjami pogodowymi. Nowy serwis oparto na technologii Ajax.

Korzystanie z serwisu nie jest obligatoryjne. Użytkownicy mają możliwość przełączania się do starego interfejsu poczty Yahoo!.

Nowe oblicze Yahoo! Mail jest dostępne poza Stanami Zjednoczonymi także mieszkańcom Australii, Nowej Zelandii, Brazylii, Chin, Hong Kongu, Indii, Włoch, Filipin, Singapuru, Hiszpanii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemiec, Kanady i Korei Południowej.

Źródło informacji: PClab.pl
adres newsa: http://www.edownload.pl/News-Wiecej-59.html  


Wróć · Drukuj