eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 79
Ogólnie odwiedzin: 15,425,028
Dzisiaj odsłon: 88
Ogólnie odsłon: 20,446,135

Partnerzy
gry

Wirus atakujący procesor?dodał Admin
2006-08-30 23:44:27
Newsy ze świata programówSymantec poinformował, że znalazł się w posiadaniu interesującego kodu źródłowego. Dowodzi on, że można opracować wirusa, który będzie atakował nie konkretny program czy system operacyjny, ale procesor. Przykład znajdujący się w posiadaniu Symantecu ma za zadanie prezentować możliwość zaatakowania procesora AMD.

Jest on dostępny w dwóch wersjach atakujących albo 32- albo 64-bitowe układy AMD. Jeśli uda się obie wersje złączyć w jedną i zamieścić ją w kodzie zdolnym do przeprowadzania automatycznych ataków, to można być pewnym bardzo szybkiego pojawienia się wirusów zdolnych do przeprowadzenia ataku wymierzonego w konkretną maszynę.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie Symantecu.

Źródło ifnormacji: x86.pl
odsłon: 2337 komentarzy: 0  
Szef Google w Appledodał Admin
2006-08-30 14:35:35
Newsy ze świata programów Dyrektor zarządzający Google Eric Schmidt został członkiem rady nadzorczej Apple.

Apple jest przedsiębiorstwem, które podziwiam - skomentował wydarzenie Schmidt - Cieszę się bardzo na współpracę ze Stevem i zarządem Apple oraz możliwości udzielania pomocy w niezwykłych inicjatywach korporacji.

Schmidt dołączył do Google w 2001 roku obejmując stanowisko prezesa zarządu. Szybko awansował na fotel dyrektora zarządzającego, na którym zastąpił współzałożyciela Google Larryego Page.

W zarządzie Apple zasiada między innymi Al Gore i Paul Otellini.

Źródło informacji: ITbiznes.pl
odsłon: 2132 komentarzy: 0  
Office 2007 za mailadodał Admin
2006-08-30 14:34:26
Newsy ze świata programówOsoby, które nie zdażyły pobrać Office 2007 Beta 2, a pragną zapoznać się z możliwościami nowego pakietu biurowego MS, mogą skontaktować się z polskim oddziałem Microsoftu.

Jak zapewnie Microsoft, oprogramowanie zapewnia pełną funkcjonalność dostępną w wersji końcowej, nie jest jednak produktem finalnym. MS Office 2007 Beta 2 został udostępniony dla celów testowania i planowania.

Wersja testowa pakietu oferowana jest bezpłatnie. Aby móc ją pobrać, należy skontaktować się z polskim odziałem Microsoftu dzwoniąc pod numer 0801 308 801 lub wysyłając odpowiedni e-mail.

Uzyskany tym sposobem kod należy wykorzystać w tym miejscu. Tutaj znajduje się lista możliwych do przetestowania odmian pakietu.

Źródło informacji: ITbiznes.pl
odsłon: 2467 komentarzy: 0  
Vista na Amazoniedodał Admin
2006-08-30 14:32:56
Newsy ze świata programówW sieci pojawiły się informacje prezentujące ceny nowego systemu operacyjnego Microsoftu. Sieciowy sklep Amazon.com przyjmuje zamówienia na nowe programy w kilku wersjach. Według serwisu program będzie dostępny 30 stycznia 2007 roku. Wersja Ultimate Edition systemu Vista kosztować ma 399 dolarów, edycja Home Premium ma kosztować 239 dolarów, a Home Basic niecałe 200 dolarów. Edycja Vista Business to wydatek 299 dolarów.

Serwis BetaNews wspomina, że o ile data wydania produktu zapowiadanego przez Amazon.com może ulec zmianie, przedstawiane w serwisie ceny zwykle już się nie zmieniają.

Amazon.com prezentuje też ceny aktualizacji do nowego systemu, oczywiście niższe od pełnych wersji. Microsoft nie zdecydował się skomentować oferowanych przez serwis cen.

Ceny nowego oprogramowania Microsoftu znane są już od jakiegoś czasu dzięki stronom internetowym kanadyjskiego oddziału Microsoftu. To tam pojawił się ostatnio cennik niektórych z nowych systemów (w dolarach kanadyjskich).

O ile wersje konsumenckie systemów zapowiadane są na styczeń przyszłego roku, w tym jeszcze roku pokazać ma się oprogramowanie w wersji dla odbiorców biznesowych.

Źródło informacji:
PClab.pl
odsłon: 2285 komentarzy: 0  
Microsoft poprawi wygląd komputera?dodał Admin
2006-08-30 14:31:54
Newsy ze świata programówProjektanci Microsoftu zastanawiają się nad poprawieniem wyglądu PC-ta i opracowaniem szałowych maszyn dla systemu Windows Vista. Podobno w Redmond mówi się też o lepszej integracji sprzętu i oprogramowania. Czyżby gigant przyjął dotychczasową filozofię Apple?

O planach Microsoftu donosi serwis BusinessWeek Online, który podaje, że dwudziestu projektantów opracowuje "designerski" komputer PC, który będzie dedykowany dla systemu Windows Vista. Prace trwają już ponoć od 1,5 roku.

Jeśli dodamy do tego informacje, że w Microsoft więcej mówi się o integracji systemu ze sprzętem, to skojarzenia z Apple nasuwają się same. Przedstawiciele Microsoftu zaprzeczają jednak, jakoby kradli pomysł od producenta Macintoshy. Mówią, że istnieje zapotrzebowanie na sprzęt zintegrowany z oprogramowaniem i Microsoft to zapotrzebowanie realizuje.
odsłon: 2844 komentarzy: 0 Więcej  
Poprzednia1 2 3 ...90 91 [92] Następna >>>
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane