eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 134
Ogólnie odwiedzin: 15,574,429
Dzisiaj odsłon: 140
Ogólnie odsłon: 20,601,826

Partnerzy
gry

Microsoft poprawi wygląd komputera?dodał Admin
2006-08-30 14:31:54
Newsy ze świata programówProjektanci Microsoftu zastanawiają się nad poprawieniem wyglądu PC-ta i opracowaniem szałowych maszyn dla systemu Windows Vista. Podobno w Redmond mówi się też o lepszej integracji sprzętu i oprogramowania. Czyżby gigant przyjął dotychczasową filozofię Apple?

O planach Microsoftu donosi serwis BusinessWeek Online, który podaje, że dwudziestu projektantów opracowuje "designerski" komputer PC, który będzie dedykowany dla systemu Windows Vista. Prace trwają już ponoć od 1,5 roku.

Jeśli dodamy do tego informacje, że w Microsoft więcej mówi się o integracji systemu ze sprzętem, to skojarzenia z Apple nasuwają się same. Przedstawiciele Microsoftu zaprzeczają jednak, jakoby kradli pomysł od producenta Macintoshy. Mówią, że istnieje zapotrzebowanie na sprzęt zintegrowany z oprogramowaniem i Microsoft to zapotrzebowanie realizuje.


Doniesienia te pokrywają się z innymi pogłoskami na temat planów koncernu. W czerwcu w mediach pojawiła się informacja o tym, że Microsoft chce wypuścić na rynek monitor specjalnie dla systemu Windows Vista. Rzecznik Microsoftu tej informacji nie potwierdził, ale zrobił to przedstawiciel Samsunga - firmy, która miała współpracować z gigantem z Redmond przy budowie monitora.

Jeszcze innym przykładem na to, że Microsoft podąża śladami Apple jest mający pojawić się na rynku odtwarzacz Zune.

Co ważne, dostarczanie sprzętu nie jest dla Microsoftu niczym nowym. Koncern sprzedaje już klawiatury, myszy i konsole do gier. Właściwie analitycy są zgodni co do tego, że ekspansja na rynek zestawów komputerowych jest bardzo możliwa. Oczywiście niewykluczone, że producenci PC-tów szybko odpowiedzą na pomysły Microsoftu swoimi projektami.

Źródło informacji: Dziennik Internautów
odsłon: 3676 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane