eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Piątek, 22 Październik 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 7
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 3,646
Ogólnie odwiedzin: 14,510,673
Dzisiaj odsłon: 3,727
Ogólnie odsłon: 19,384,994

Partnerzy
gry

Google - edytor i arkusz razemdodał Admin
2006-10-11 14:01:02
Newsy ze świata programówInternetowa namiastka pakietu Office od Google. Google Docs & Spreadsheets to internetowy pakiet oprogramowania biurowego złożony z edytora tekstowego Writely oraz arkusza kalkulacyjnego Google Spreadsheets. Usługa oferowana w wersji beta jest w pełni darmowa. Nowe rozwiązanie lidera internetowych wyszukiwarek pozwala na tworzenie, zarządzanie i dzielenie się dokumentami oraz arkuszami przez sieć, umożliwiając współpracę użytkowników w tym samym czasie nad jednym dokumentem i wykorzystując wiele popularnych formatów plików, które można importować, i do których można eksportować prace. Obsługiwane zbiory to m.in. DOC, XLS, ODF, ODS, RTF i CSV. Nowość daje też możliwość publikowania prac na stronach WWW i w blogach. Do pracy z internetowymi programami wymagana jest jedynie przeglądarka i połączenie z siecią.

Zdaniem przedstawicieli Google, nowy produkt nie jest skierowany przeciw popularnym pakietom biurowym Microsoftu. To raczej uzupełnienie innych produktów, pozbawione bardziej zaawansowanych funkcji większych programów biurowych. Najnowsze rozwiązanie Google znajdziecie tutaj. Jak na razie usługa dostępna jest jedynie w języku angielskim.

Zastosowane w nowym rozwiązaniu Google narzędzia to przejęty w marcu produkt Writely, internetowy edytor tekstowy, oraz uruchomiony w czerwcu przez firmę internetowy arkusz Google Spreadsheets.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 2853 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane