eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Środa, 29 Maj 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 410
Ogólnie odwiedzin: 15,548,033
Dzisiaj odsłon: 542
Ogólnie odsłon: 20,574,306

Partnerzy
gry

Znaczki od MS na produktach dla Vistydodał Admin
2006-10-14 13:24:01
Newsy ze świata programówMimo iż na system operacyjny Microsoftu, Windows Vista, trzeba jeszcze nieco poczekać, już teraz można znaleźć w sklepach produkty gotowe do współpracy z nadchodzącym oprogramowaniem. Serwis CNET pisze nieco żartobliwie, że Microsoft nie chce by Św. Mikołaj zignorował w tym roku Vistę. Firma uruchomiła w tym celu dwa programy mające za zadanie lepiej poinformować użytkowników o nowych produktach zdolnych do pracy w środowisku Visty.

Około ćwierć tysiąca produktów, zarówno sprzętowych, ale i programistycznych nosić ma oznaczenie "Certified for Windows Vista" lub też "Works with Windows Vista". Pierwszy z nich oznacza, jak wspomina Microsoft, że dany produkt, program lub urządzenie, pomoże dostarczyć użytkownikom wysokiej jakości doznań kiedy będzie pracować z komputerem wyposażonym w system Windows Vista. To rozwiązania sprawdzone pod kątem spełniania ustalonych standardów, przykładowo karty graficzne zdolne obsługiwać interfejs Windows Aero. W drugim z przypadków produkt musi być po prostu kompatybilny z systemem Windows Vista.

Podobny "znaczkowy" system Microsoft opracował by pomóc użytkownikom w zakupach odpowiednich komputerów PC. W tym wypadku opracowano kategorię Windows Vista Capable, maszyn zdolnych do pracy z nowym systemem, oraz Premium Ready PC, komputerów zdolnych do obsłużenia wersji Windows Vista Home Premium Edition.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 2486 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane