eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 242
Ogólnie odwiedzin: 15,574,537
Dzisiaj odsłon: 249
Ogólnie odsłon: 20,601,935

Partnerzy
gry

SUSE Linux Enterprise 10 w polskich komputerachdodał Admin
2006-09-01 10:22:17
Newsy ze świata programówW przyszłym tygodniu Novell rozpocznie sprzedaż SUSE Linux Enterprise 10 (wersje Desktop oraz Server) OEM producentom sprzętu oraz firmom składającym komputery na indywidualne zamówienie klientów.

Dystrybucją systemów zajmie się APN Promise. SUSE Linux Enterprise oferowany będzie firmom, które dołączą do specjalnie przygotowanego programu partnerskiego Novell PartnerNet for Technology Partners, w ramach którego otrzymają oni wsparcie producenta, w tym możliwość certyfikacji produkowanego sprzętu. Udział w tym programie na poziomie podstawowym jest bezpłatny.

Pierwszym producentem, który będzie dostarczał oprogramowanie SUSE Linux Enterprise 10 w wersji OEM, jest Grupa Action. Należąca do Grupy Action firma California Computer będzie dostarczała pakiety OEM Novella do wielu tysięcy partnerów, którzy produkują komputery pod indywidualne specyfikacje swoich odbiorców. Systemy OEM SUSE Linux będą też oferowane z desktopami i serwerami Actina, oferowanymi przez Action.

Do tej pory możliwość instalowania wersji OEM linuksa rozwijanego przez Novella była zarezerwowana tylko dla gigantów takich jak IBM czy HP. Firmy zainteresowane produktami z rodziny SUSE Linux Enterprise 10 dostępnymi w ramach kontraktów OEM powinny kontaktować się z polskim biurem firmy Novell lub z dystrybutorem pakietów OEM firmą Promise.

Źródło informacji:
ITbiznes.pl
odsłon: 3926 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane