eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 5 Czerwiec 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 720
Ogólnie odwiedzin: 15,240,891
Dzisiaj odsłon: 676
Ogólnie odsłon: 20,253,170

Partnerzy
gry

Gadu-Gadu ostrzegadodał Admin
2006-11-03 15:10:13
Newsy ze świata programówChcesz mieć zdrowy komputer? Internetowy komunikator Gadu-Gadu przypomina o tym, aby nie klikać w podejrzane linki prowadzące do stron WWW przesyłane w wiadomościach.

W ostatnich dniach niektórzy użytkownicy Gadu-Gadu otrzymali podejrzane linki prowadzące do zainfekowanych stron WWW. Samo otworzenie na Gadu-Gadu wiadomości zawierającej podejrzany link nie jest niebezpieczne, dopiero wejście na zainfekowaną stronę WWW może być zagrożeniem dla systemu operacyjnego.

Gadu-Gadu apeluje, by przed kliknięciem w przesyłany nam link należy upewnić się, czy link prowadzi do bezpiecznej strony - na przykład jeśli link został nam przesłany przez znajomego z listy kontaktów, najłatwiej jest go o to po prostu zapytać.

Rozsyłane w ostatnich dniach linki prowadzące do zainfekowanych stron WWW, wykorzystują lukę w przeglądarce Internet Explorer - zaleca się aktualizację przeglądarki (zainstalowanie najnowszej wersji).

Warto przypomnieć, że centrum bezpieczeństwa i wsparcie techniczne Gadu-Gadu (pracujące 24 godziny na dobę) na bieżąco blokuje zgłaszane przez użytkowników linki prowadzące do zainfekowanych stron WWW (dzięki blokadzie systemowej, nie jest możliwe przesyłanie w sieci Gadu-Gadu niebezpiecznych linków). Wszelkie zgłoszenia podejrzanych linków można zgłaszać na adres: bezpieczne@gadu-gadu.pl.

Źródło informacji: Media2.pl

 
odsłon: 2763 komentarzy: 1 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

kuba (IP: 87.205.240.*) dnia 2010-01-20 00:01:42 napisał:
hhahahh to jest takie gówno bo nie wolno pobrać


Redakcja vortalu Dobre i darmowe programy, instalki, gry do pobrania, download, antywirusy nie odpowiada za treść zamieszczanych komentarzy.
 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane