eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Wtorek, 23 Kwiecień 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 149
Ogólnie odwiedzin: 15,526,516
Dzisiaj odsłon: 166
Ogólnie odsłon: 20,551,765

Partnerzy
gry

Gotowanie u Yahoo!dodał Admin
2006-11-03 15:11:42
Newsy ze świata programówSerwis zaczyna oferować strony poświęcone jedzeniu. Na zbiory Yahoo! Food składają się kulinarne poradniki od znanych szefów kuchni, bazy przepisów, nagrania wideo obrazujące przygotowywanie posiłków, artykuły oraz chat pozwalający pogawędzić z innymi internautami o kuchennej sztuce przygotowywania pyszności.

Partnerzy serwisu to m.in. Martha Stewart Living Omnimedia, Wolfgang Puck Worldwide, Cooks Illustrated i internetowe wersje magazynów Gourmet, Bon Appetit i Food & Wine.

Wyszukiwanie przepisów na "jedzeniowej" stronie Yahoo! możliwe jest dzięki współpracy z serwisem Allrecipes.com. Potraw można szukać ze względu na rodzaj kuchni, wybrane składniki, okazje na które mają być przygotowywane dane specjały, smak czy też typ potrawy. Dla tych, którym w kuchni nie idzie za dobrze, Yahoo! oferuje koło ratunkowe - przewodnik po restauracjach.

Strony serwisu Yahoo! Food można znaleźć tutaj. Początkowo ma być on skierowany do odbiorców amerykańskich. Na początku przyszłego roku pokaże się w innych angielskojęzycznych krajach np. w Wielkiej Brytanii, Australii czy Kanadzie by potem trafić i na inne rynki. Kto wie, może kiedyś zobaczymy tam Roberta Makłowicza albo Pascala ;).

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 3046 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane