eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 22 Luty 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 2
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 410
Ogólnie odwiedzin: 15,483,525
Dzisiaj odsłon: 413
Ogólnie odsłon: 20,507,483

Partnerzy
gry

Vista: już czasdodał Admin
2006-11-09 09:09:41
Newsy ze świata programówJim Allchin obwieścił na łamach blogu developerów Visty o zakończeniu prac nad nowym systemem Microsoftu.

Finalny build Visty, oznaczony numerem 6000, został podobno skompilowany już 1 listopada. Na chwilę obecną zatwierdzono anglojęzyczną wersję systemu, blisko finalizacji jest też edycja francuska, hiszpańska i japońska. Na konferencji prasowej pojawiło się stwierdzenie, że w dniu premiery Visty - 30 stycznia 2007 - system będzie dostępny w 18 językach. W ciągu 100 dni od przyznania Viście statusu RTM Microsoft obiecuje opracowanie łącznie 32 lokalizacji.

W ciągu kilku dni - Microsoft wspomina o najwyżej tygodniu - ostateczna wersja Visty zostanie udostępniona subskrybentom MSDN. Klienci korporacyjni będą mogli nabyć system w ramach licencji zbiorowych od 30 listopada. Data GA - General Availability - systemu i premiera dla klientów indywidualnych została wyznaczona na 30 stycznia.

"Ofiarowaliście nam bezprecedensowe wsparcie i testowanie podczas gdy my projektowaliśmy, rozwijaliśmy i ulepszaliśmy Windows Vistę" - powiedział Nick White, product manager Windows Visty, zwracając się do osób biorących udział w programie betatestów systemu. Krótki filmik oznajmiający premierę systemu został udostępniony w serwisie soapbox.

Źródło infomracji: ITbiznes.pl

 
odsłon: 2879 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane