eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Poniedziałek, 12 Kwiecień 2021
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 3
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 1,009
Ogólnie odwiedzin: 13,985,056
Dzisiaj odsłon: 1,068
Ogólnie odsłon: 18,813,218

Partnerzy
gry

SUSE - Twój Linux jest gotowydodał Admin
2006-09-03 11:19:22
Newsy ze świata programówNovell Polska zaprasza na premierowe pokazy SUSE Linux Enterprise 10 zaplanowane w 12 miastach w Polsce.

Wykłady przybliżające cechy SUSE Linux Enterprise 10 odbędą się: 19 września w Białymstoku, 20 września - w Warszawie, 21 września w Łodzi, 22 września we Wrocławiu, 26 września w Lublinie, 27 września w Rzeszowie, 28 września w Krakowie, 29 września w Katowicach, 3 października w Gdańsku, 4 października w Bydgoszczy, 5 października w Szczecinie oraz 6 października w Poznaniu. Miejsca spotkań zostały wyszczególnione w formularzu rejestracyjnym.

Spotkanie podzielono na dwa zasadnicze bloki: linuksowy desktop w biznesie oraz SUSE Linux w serwerowni / data center. W pierwszej części specjaliści Novella postarają się odpowiedzieć na pytanie kiedy i gdzie warto zastosować linuksowy desktop w firmie, wskażą na korzyści w dziedzinie bezpieczeństwa zyskiwane po przesieadce na otwarte rozwiązania oraz wskażą realne obniżenie kosztów na sprzęt i oprogramowanie.

W bloku SUSE Linux w serwerowni / data center będzie mowa między innymi: o otwartości i skalowalność SUSE Linux Enterprise Server 10, optymalnym wykorzystaniu infrastruktury dzięki wirtualizacji XEN, dostosowanie oprogramowania do różnego rodzaju architektur sprzętowych, wbudowanych zabezpieczeniach oraz narzędziach do instalacji, konfigurowania i administrowania. Z pełną agendą spotkania można zapoznać się pod tym adresem.

Źródło informacji:
ITbiznes.pl
odsłon: 2777 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane