eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Sobota, 2 Grudzień 2023
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 202
Ogólnie odwiedzin: 15,425,151
Dzisiaj odsłon: 224
Ogólnie odsłon: 20,446,271

Partnerzy
gry

Vista w 15 proc. komputerów PC?dodał Admin
2006-11-29 10:07:34
Newsy ze świata programów"Najszybszy" z systemów. Windows Vista ma być najszybciej przyjmowanym systemem operacyjnym, który już w pierwszym roku znajdzie się w maszynach około 15 proc. użytkowników komputerów PC. Zgodnie ze zdaniem analityków rynku oprogramowania firmy Ovum, o którym wspomina serwis The Tech Report, jeśli dane te sprawdzą się, Vista wyprzedzi system Windows XP, w przypadku którego w pierwszym roku obecności systemu operacyjnego na rynku zainteresowało się nim niewiele mniej, bo 12-14 proc. użytkowników PC. Windows XP debiutował w październiku 2001 roku.

Biznesowa wersja systemu operacyjnego Windows Vista ma trafić do pierwszych odbiorców już niebawem, bo 30 listopada. Edycje konsumenckie będą oferowane od stycznia przyszłego roku. Konsumenci mogą jednak spotkać się z ofertami proponującymi wraz z systemami komputerowymi wyposażonymi w oprogramowanie Windows XP specjalne kupony upoważniających użytkowników do otrzymania nowego systemu operacyjnego w momencie kiedy ten trafi na rynek. Kupony mają za zadanie zagwarantować, że zwykle gorący okres zakupów świątecznych nie zostanie osłabiony przez klientów czekających na zakup komputerów do stycznia.

Ciekawe, jak będą wyglądać rynkowe losy innego ważnego dla Microsoftu oprogramowania, Office 2007. Cytowany przez InfoWorld specjalista wspomina, że w pierwszym roku obecności pakiet biurowy może zanotować niższą dynamikę w porównaniu do systemu Windows Vista.

Źródło informacji: PClab.pl

 
odsłon: 2521 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane