eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 25 Lipiec 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 1
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 305
Ogólnie odwiedzin: 15,574,600
Dzisiaj odsłon: 312
Ogólnie odsłon: 20,601,998

Partnerzy
gry

Vista, Office i Exchange Server 2007 już na rynkudodał Admin
2006-12-04 16:46:39
Newsy ze świata programówMicrosoft oficjalnie poinformował wczoraj o wprowadzeniu na rynek Windows Vista, Microsoft Office System 2007 oraz Exchange Server 2007. Produkty są dostępne dla firm i przedsiębiorstw w programach licencji wielostanowiskowych. Gigant wprowadza je pod hasłem: "Nowy rozdział w historii Microsoft".

Dostępność nowego Exchange Server 2007 w programach licencji wolumenowych zaplanowana jest na drugi tydzień grudnia. Światowa premiera produktów skierowanych na rynek konsumencki odbędzie się w Stanach Zjednoczonych 30 stycznia 2007 r. Produkty na rynek konsumencki w polskiej wersji językowej będą dostępne w pierwszym kwartale 2007 roku.

- Zaprezentowane dziś trzy nowe produkty są największym dziełem w historii firmy Microsoft. Wierzę, że jest to zwiastun nowej fali innowacji, która w ciągu kolejnej dekady będzie miała jeszcze większy wpływ na nasze życie codzienne - mówi Steve Ballmer.

Zdaniem przedstawicieli Microsoft pakiet trzech produktów zawiera rozwiązania upraszczające pracę grupową, ułatwiające wyszukiwanie informacji i lepszy dostęp do danych biznesowych. Ponadto mają one wspomagać ochronę danych i zarządzanie treścią oraz zwiększać bezpieczeństwo i obniżać koszty infrastruktury informatycznej.


System Windows Vista, Microsoft Office System 2007 oraz Exchange Server 2007 stanowią również platformę, która umożliwia firmom korzystanie z usług internetowych, dzięki technologiom XML i Web Services.

W Polsce na wdrożenie systemu Microsoft Office i Windows Vista zdecydował się m.in. BRE Bank. Wdrożenia Office 2007 mają na swoim koncie także Intercars, IDG
i Sopro.

Źródło informacji: Dziennik Internautów
odsłon: 2465 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane