eDownload.pl
Strona głównaDownloadArtykulyMapaSzukajKontakt
 
Czwartek, 22 Luty 2024
Ostatnio dodane pliki

Najnowsze artykuły

Kategorie plików
1. Bezpieczenstwo

2. CD Tool

3. Grafika

4. Gry

5. GSM

6. Internet

7. Multimedia

8. Sterowniki

9. Użytkowe


Statystyki
Gości online Gości online: 9
Użytkowników online Użytkowników online: 0
Dzisiaj odwiedzin: 460
Ogólnie odwiedzin: 15,483,575
Dzisiaj odsłon: 463
Ogólnie odsłon: 20,507,533

Partnerzy
gry

Google Toolbar dla Firefoxdodał Admin
2006-12-14 08:21:29
Newsy ze świata programówW nowej wersji aplikacji Google Toolbar dla programu Mozilla Firefox pojawiły się funkcje, dzięki którym użytkownicy mogą personalizować wyszukiwanie i efektywniej korzystać z Internetu.

Osobom korzystającym z przeglądarki Firefox, nowa wersja Google Toolbar 3 Beta oferuje komplet mechanizmów znanych z dodatku Toolbar do przeglądarki Internet Explorer, a także nowe rozwiązania, m.in. konfigurowalne przyciski, zakładki online, integrację z serwisem Google Docs and Spreadsheets oraz nowe funkcje współdzielenia.

Google Toolbar w wersji beta pozwala jednym kliknięciem tworzyć zakładki do ulubionych stron, oznaczać je etykietami i zarządzać nimi. Zakładki są zapisywane w koncie Google użytkownika, dzięki czemu są dostępne z dowolnego komputera. Pozwala odwiedzić, przeszukać i pobrać najnowsze kanały RSS/Atom z ulubionych stron internetowych.

Włączając funkcję Google Docs & Spreadsheets można oszczędzić czas dzięki automatycznemu otwieraniu plików bezpośrednio w przeglądarce. Z kolei nowy przycisk "Send To" (Wyślij do) zwiększa możliwości współdzielenia treści za pomocą poczty Gmail, przez SMS i na stronach serwisu Blogger.

Google Toolbar 3 Beta dla przeglądarki Firefox jest oferowany na całym świecie w 26 językach. Aplikacja dostępna jest do pobrania bezpłatnie i działa w systemach operacyjnych Windows XP/2000 SP3+, Mac OS X 10.2+ lub Linux.

Źródło informacji: Media2.pl
odsłon: 2849 komentarzy: 0 Wyślij newsa Drukuj newsa 
Dodaj komentarz

 
Szukaj
 
Szukaj na stronie
 
 

Ankieta
 
Jakiej przeglądarki internetowej używasz?
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Opera
Maxthon
Flock
Inna :)
 
 

Najczęściej ściągane